Powalczą o pierwsze ligowe punkty w tym roku. Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z Vervą Warszawa

2021-01-07 22:48
Indykpol AZS Olsztyn
Autor: Indykpol AZS Olsztyn

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w sobotę rozegrają swój pierwszy ligowy mecz w tym roku. Rywalem akademików z Kortowa będzie Verva Warszawa. W ligowej tabeli ekipa ze stolicy zajmuje 5. miejsce, a akademicy z Kortowa – 11. Początek sobotniego spotkania w Arenie Ursynów o godzinie 17:30.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 08.01.2021

W pierwszym meczu między tymi zespołami, lepsi okazali się siatkarze z Kortowa zwyciężając 3:2.

- To będzie ciekawy pojedynek - zapewnia Jędrzej Gruszczyński, libero AZS-u Olsztyn. Mają dobrą drużynę, tego nie można im zabrać. Nie będzie to łatwe spotkanie ale ny tez czujemy się dobrze i mam nadzieję, że to pokażemy - podkreśla Gruszczyński.

Posłuchaj: Jędrzej Gruszczyński, libero Indykpolu AZS Olsztyn przed meczem z Vervą Warszawa

Indykpol AZS Olsztyn na wyjeździe powalczy o punkty z Vervą Warszawa. Początek sobotniego spotkania w Arenie Ursynów o godzinie 17:30.

Najbliższe spotkania Indykpolu AZS Olsztyn

  • 9 stycznia Verva Warszawa Orlen Paliwa - Indykpol AZS Olsztyn (17:30)
  • 14 stycznia Indykpol AZS Olsztyn - Stal Nysa (17:30)
  • 20 stycznia Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel (17:30)

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE