Kortowiada 2022. Organizatorzy zdradzili TRZECIĄ GWIAZDĘ juwenaliów! [AUDIO]

2022-01-25 13:09
Kortowiada 2022. Organizatorzy zdradzili TRZECIĄ GWIAZDĘ juwenaliów! [AUDIO]
Autor: Unsplash Kortowiada 2022. Organizatorzy zdradzili TRZECIĄ GWIAZDĘ juwenaliów! [AUDIO]

61. Kortowiada odbędzie się na Plaży Kortowskiej w dniach od 1 do 4 czerwca. Studenci powoli odsłaniają line up wydarzenia. Do Kaśki Sochackiej i Baranovskiego dołączyła właśnie kolejna gwiazda. O szczegółach przeczytasz w naszym materiale poniżej.

Kortowiada 2021. Enej na scenie

61. Kortowiada na początku czerwca

Organizatorzy olsztyńskich juwenaliów co tydzień prezentują kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznej Kortowiadzie. Potwierdzili już koncerty Kaśki Sochackiej i Baranovskiego. Dziś do artystów dołączył znany zespół.

Z przyjemnością informujemy o tym, że kolejną gwiazdą tegorocznej edycji Kortowiady jest zespół Happysad. Kapeli przedstawiać, jak sądzę, nie trzeba, bo jest ona obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 20 lat. Ich koncerty podczas wcześniejszych edycji olsztyńskich juwenaliów cieszyły się dużym zainteresowaniem – mówi rzeczniczka prasowa Kortowiady Daria Bruszewska-Przytuła.

Happysad wystąpi 2 czerwca na scenie głównej 61. edycji olsztyńskich juwenaliów. Jak informuje Biuro Prasowe Kortowiady, sprzedaż karnetów na studencki festiwal rozpocznie się 22 lutego. Tegoroczne juwenalia potrwają cztery dni, podczas których poza koncertami na scenie głównej odbywać się będą także inne wydarzenia, w tym m.in. Silent Party. Hasłem przewodnim Kortowiady 2022 jest „Green Camp”. Ma ono inspirować wszystkich uczestników juwenaliów do pochylenia się nad kwestiami związanymi z troską o środowisko naturalne i przypominać o potencjalne tkwiącym w kampusie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Kortowiada odbędzie się na początku czerwca
Autor: materiał organizatora Studenci przedstawili kolejną gwiazdę Kortowiady

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Kto to powiedział?

Pytanie 1 z 10
Nie jestem dość sprytny, by kłamać.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE