targi

Kolejne magiczne wydarzenie w Olsztynie. „Powiedz tak! Kuźniowe Targi Ślubne” [ZDJĘCIA]

2023-11-20 15:53

Po raz drugi do stolicy Warmii i Mazur zawitały targi ślubne. Kuźnia Społeczna po sukcesie ubiegłorocznej odsłony, postanowiła zorganizować kolejną edycje. Uczestnicy wydarzenia mogli dowiedzieć się wielu praktycznych porad, jak odpowiednio przygotować się do tego specjalnego dnia.

Do Olsztyna powróciło w drugiej odsłonie wydarzenie „Powiedz tak! Kuźniowe Targi Ślubne”. Na uczestników czekało wiele atrakcji: panele eksperckie, wystawcy z najróżniejszych branż weselnych oraz pokaz mody, który był uwieńczeniem całego wydarzenia. Głównym celem targów było zapoznanie przyszłych nowożeńców z przygotowaniami ślubnymi od podszewki i udzielenie im praktycznych porad organizacyjnych.

- Druga edycja okazała się jeszcze większym sukcesem niż pierwsza. Organizując z Marzeną Tarasiewicz pierwszą edycję, byłyśmy troszeczkę zaskoczone sukcesem. Natomiast druga edycja udowodniła, że tego typu wydarzenia są potrzebne na mapie kulturalno-imprezowej Olsztyna. Panele eksperckie i pokazy mody to coś, czego tak naprawdę w Olsztynie brakuje i mieszkańcy są głodni takich emocji. Odwiedziło nas bardzo dużo ludzi, dużo więcej niż w tamtym roku. Były to pary młode, ale nie tylko, bo również były to osoby zainteresowane, czy to branżą beauty, czy osoby chcące zobaczyć po prostu ulubioną influencerkę na scenie – mówi Aneta Filipowicz z olsztyńskiej Kuźni Społecznej.

Posłuchaj: Aneta Filipowicz z Kuźni Społecznej podsumowuje drugą edycję Targów Ślubnych
Posłuchaj: Oskar Biedrzyński rozmawia z Marzeną Tarasiewicz, wizażystką i stylistką ślubną
Posłuchaj: uczestnicy Targów Ślubnych opowiadają o swoich wrażeniach

QUIZ. Szokujące śluby w polskich serialach! Jak dobrze je pamiętasz? Prawdziwy fan rozpozna 7!

Pytanie 1 z 15
Ten ślub odbył się w więzieniu, a pan młody do ostatniej sekundy nie wiedział, że się żeni...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE