Pszczelarz uprawiał marihuanę na pasiece, bo... dobrze wpływała na pszczoły [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-09-08 11:57

Pewien pszczelarz spod Kętrzyna uprawiał na swojej pasiece krzaki konopi indyjskich. Kiedy na miejscu zjawili się funkcjonariusze straży granicznej, tłumaczył im, że rośliny te dobrze wpływają na kondycję jego pszczół. O szczegółach przeczytasz w materiale poniżej.

Zaskakującego odkrycia funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Barcianach dokonali we wtorek (7 września) na terenie jednej z pasiek w powiecie kętrzyńskim.

- Podczas patrolowania terenów przygranicznych zauważyli, że na pasiece, pośród stojących uli, rosną krzaki marihuany o wysokości od 100 do 230 centymetrów. 57-letni pszczelarz tłumaczył, że hodował zakazane rośliny, bo dobrze wpływały na kondycję jego pszczół - poinformowała mjr Mirosława Aleksandrowicz, rzeczniczka prasowa Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Uprawiał marihuanę, bo dobrze wpływała na kondycję jego pszczół

Mieszkaniec gminy Barciany odpowie za uprawę zakazanych roślin. Na miejsce przybyli również funkcjonariusze z KPP w Kętrzynie, którzy prowadzą dalsze czynności w sprawie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Ten JADOWITY PAJĄK grasuje w Polsce jesienią! Czy jego ukąszenie jest groźne dla człowieka? [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE