Joanna Jędrzejczyk pokazała siostrę bliźniaczkę. Można je pomylić? [ZDJĘCIA]

2020-05-21 6:59

Jak wygląda bliźniaczka Joanny Jędrzejczyk? Czy można pomylić je na ulicy? Na Instagramie olsztyńskiej zawodniczki boksu pojawiło się zdjęcie trzech sióstr, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. Więcej na ESKA Olsztyn.

Joanna Jędrzejczyk z bliźniaczką. Dwie krople wody czy ogień i woda?

Joanna Jędrzejczyk aktywnie działa w mediach społecznościowych. Dzieli się na bieżąco ze swoimi fanami nie tylko życiem zawodowym, ale też osobistym. W środę, 20 maja, opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoimi siostrami na tle Olsztyna. Jak się okazuje, i pewnie wielu z Was o tym wie, Joanna ma siostrę bliźniaczkę. I choć bliźniacze rodzeństwo zazwyczaj jest do siebie bardzo podobne, to nie w przypadku sióstr Jędrzejczyk. Te są całkiem inne od siebie. Jedynie styl ubioru mają podobny.

- To jest siła sióstr. Pomimo iż z Kasią-bliźniaczką nie jesteśmy do siebie podobne, to ostatnio coraz częściej wyglądamy podobnie, gdy spotykamy się po całym dniu obowiązków. I oczywiście ubieramy się bardzo podobnie. Haha, tutaj trafiłyśmy nawet z trzema rzeczami. - komentuje zdjęcie Joanna.

Mimo różnic w wyglądzie, Internauci wyłapali małe podobieństwa. Jedna z osób napisała, że wszystkie mają takie same oczy. Ktoś inny z kolei dodał, że widać, że są siostrami.

Hotplota.pl: Matthew Perry szuka nowej dziewczyny; Justin Bieber maluje Hailey
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE