Czterodniowy weekend w listopadzie. Jeżeli TEGO nie dopilnujesz – przepadnie!

2021-10-27 7:53

Dopadła was jesienna chandra i macie dość codziennego zrywania się o świcie do pracy? Ta informacja zmieni wasze nastawienie! W listopadzie – najbardziej ponurym miesiącu w roku – wiele osób będzie mogło skorzystać z czterodniowego weekendu. Brzmi nieźle, prawda? Trzeba jednak dopełnić jednej istotnej formalności. W przeciwnym razie długi weekend nam przepadnie!

Choć listopad uchodzi za najbardziej ponury i nielubiany miesiąc, ma jedną niewątpliwą zaletę. A mianowicie – dodatkowe dni wolne! W tym roku listopadowe święta wypadają wyjątkowo korzystnie. Zwłaszcza Święto Niepodległości 11 listopada, które jest dniem ustawowo wolnym od pracy. W związku z tym, że w tym roku będzie to czwartek, możemy liczyć na CZTERODNIOWY WEEKEND. Trzeba jednak pamiętać o jednej istotnej kwestii. Jeżeli jej nie dopilnujemy – nasz długi wymarzony weekend przepadnie. O co dokładnie chodzi?

By zyskać wolne w dniach od 11 do 14 listopada, należy złożyć wniosek urlopowy na 12 listopada, który jest zwykłym dniem roboczym. Lepiej zrobić to jak najprędzej, zanim ubiegną nas koledzy i koleżanki z pracy. Nie w każdej firmie bowiem pracownicy mogą odebrać wolne w jednakowym terminie.

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Następna dłuższa przerwa świąteczna czeka nas dopiero pod koniec grudnia – w związku ze Świętami Bożego Narodzenia. Więcej na ten temat przeczytasz w naszym materiale: Dodatkowy dzień wolny dla wszystkich jeszcze w tym roku. Mogliście O TYM zapomnieć!

Na więcej wolnego możemy liczyć również na początku stycznia, o czym pisaliśmy w artykule: Dodatkowy dzień wolny w styczniu 2022! Wiele osób będzie mile zaskoczonych

Najdziwniejsze rośliny świata. Jedna przypomina Dartha Vadera z Gwiezdnych Wojen! [GALERIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE