Nie przy Piotra Skargi,  ale w Rynku.  MPK otwiera nowy Punkt Obsługi Klienta

2021-02-26 17:52 DR
Nowy Punkt Obsługi Klienta otwiera MPK.  Ma być wygodniej
Autor: Dariusz Ryś Nowy Punkt Obsługi Klienta otwiera MPK. Ma być wygodniej

Większy i wygodniejszy. Taki będzie nowy Punkt Obsługi Klientów MPK Nowy Sączu.  Takie miejsce przewoźnik otwiera w centrum miasta. Naprzeciw wejścia do Ratusza. Mieszkańcy miasta sprawy związane z MPK będą mogli załatwiać tam już od poniedziałku.

W kamienicy przy Rynku 27 właśnie trwają już ostatnie prace porządkowe i wykończeniowe. Wszystko ma być gotowe na 1 marca,  bo od tego dnia punkt będzie czekał na mieszkańców miasta.

Do tej pory MPK miało swoje miejsce w centrum Nowego Sącza przy ulicy Piotra Skargi, ale ten punkt był za ciasny.  Ten nowy, który znajdzie się przy Rynku, jest większy i wygodniejszy. Zdecydowanie poprawia się warunki, w jakich będą obsługiwani klienci MPK, poprawę odczują też pracownicy punktu.

W POK MPK można załatwiać nie tylko sprawy związane z e-biletami czy Kartą Nowosądeczanina, ale też ze Strefą Płatnego Parkowania w Nowym Sączu, którą MPK zarządza.

Podobne punkty działają też przy Dworcu MPK przy ulicy Kolejowej, który jest otwarty od godziny 6 do 18, a także w biurowcu firmy przy ulicy Wyspiańskiego. Ten punkt pracuje jednak krócej, bo od godziny 7 do 15.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl