życzenia na boże narodzenie 2023

Życzenia świąteczne do wysłania online. Najpiękniejsze wierszyki, wzruszające i unikalne

2023-12-22 14:15

Boże Narodzenie za pasem. Warto już teraz pomyśleć, czego i komu życzyć z okazji tych wyjątkowych świąt. Jak co roku nie każdy ma okazję spędzić je z bliskimi. W takich sytuacjach doskonale sprawdzą się gotowe życzenia świąteczne do wysłania online. Mamy przecież XXI wiek. Najpiękniejsze i wzruszające życzenia na Boże Narodzenie znajdziecie poniżej.

Gotowe życzenia świąteczne 2023 do wysłania online przydadzą się wszystkim osobom, które nie mogą spędzić świąt w wymarzonym gronie. Boże Narodzenie to czas, który szczególnie mocno kojarzy nam się z rodzinnym ciepłem. Co roku miliony Polaków wyruszają w rodzinne strony, by spędzić grudniowe dni w gronie najbliższych. To też doskonała okazja do spotkania się ze znajomymi ze szkolnych lat, którzy podobnie do nas wracają do swoich rodzinnych domów, by wspólnie celebrować magię świąt Bożego Narodzenia. Czasami dzieje się jednak tak, że nie ze wszystkimi mamy okazję podzielić się opłatkiem na żywo. Warto wtedy pokazać, że brakuje nam obecności tej konkretnej osoby i zapewnić ją o tym, że jest dla nas ważna, wysyłając gotowe życzenia świąteczne drogą online. Wzruszające, ale przede wszystkim oryginalne teksty znajdziecie na naszej stronie. 

Julia Żugaj o świętach, teoriach spiskowych i Wersow. Nie spędzi Wigilii z Maćkiem!

Życzenia świąteczne 2023 online - wzruszające teksty

Życzenia bożonarodzeniowe wysłane online mają taką samą moc co te złożone na żywo. Warto jednak zwrócić uwagę na to, żeby nie były one oklepane. W końcu nikt z nas nie lubi otrzymywać tych samych wierszyków od różnych osób. Piękne kartki świąteczne ze wzruszającymi życzeniami znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Poniżej prezentujemy natomiast gotowe teksty do skopiowania i wysłania.

W tej świątecznej sieci życzeń, chcę przesłać Ci pakiet miłości, kilka gigabajtów spokoju i plik szczęścia. Niech ten transfer sprawi, że Twoje Boże Narodzenie będzie pełne uśmiechu i ciepła serca!

---

W migoczących na ekranie światełkach Bożego Narodzenia, znajduje się dla Ciebie specjalne życzenie. Niech te święta będą jak najnowsza wersja oprogramowania: bezbłędne, pełne nowości i oczywiście, pełne miłości!

---

Życzenia na Boże Narodzenie przesyłam Ci teraz w formie cyfrowej, ale z sercem pełnym realnej bliskości. Niech ten nowy rok przyniesie Ci równie wiele uścisków, co przesyłanych wirtualnie emotikonów. Wesołych Świąt

---

Niech te święta będą jak niespodzianka, której nie spodziewałeś się, a która rozświetli twarz uśmiechem. Wesołych Świąt!

Quiz. Wiedza ogólna o świętach Bożego Narodzenia. Uzyskasz maksimum punktów?

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy od rozgrzewki. Ile powinno być potraw na wigilijnym stole?