Wielkanoc

i

Autor: pixabay.com

Życzenia na Wielkanoc 2022 - wierszyki gotowe do wysłania rodzinie i znajomym

2022-04-03 11:47

Życzenia na Wielkanoc 2022 będziemy wysyłać do naszych bliskich i znajomych już wkrótce. Nie wszyscy chcą jednak korzystać z długich i poważnych formułek. Ładne i zabawne wierszyki są teraz w modzie! Postanowiliśmy znaleźć za was kilka gotowych życzeń. Skopiuj gotowe życzenia z okazji Wielkanocy z ESKA.pl.

Wielkanoc 2022. 17 kwietnia katolicy, a 24 kwietnia prawosławni, będą obchodzili najważniejsze święto w swojej wierze. Podobnie jak w przypadku Bożego Narodzenie spotykają się ze swoimi rodzinami przy jednym stole, aby wspólnie obchodzić ten wyjątkowy dzień. Jak w przypadku każdego takiego święta, składane są życzenia. Można to zrobić osobiście lub poprzez wysłanie wiadomości. Z racji tego, że Wielkanoc to czas dla najbliższych, nikt nie jest w stanie zobaczyć się z osobami, którym chciałby życzyć wszystkiego najlepszego. Można więc to zrobić przez internet lub wysyłając SMS. Przygotowaliśmy dla was kilka formułek, które idealnie sprawdzą się na tę okazję.

ZOBACZ TAKŻE: Wielkanoc 2022 - co to za święto? Historia najważniejszego święta chrześcijańskiego

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ

Wielkanoc 2022 - życzenia. Gotowe wierszyki

  • Najpiękniejsze świąteczne wielkanocne życzenia, składamy z całego serca życząc ich spełnienia.
  • Na Wielkanoc wiele radości od zająca samych nowości. Niech to będzie czas uroczy. Życzę miłej Wielkanocy!
  • Na stole święcone, a obok baranek, koszyczek pełny barwnych pisanek. I tak znamienne w polskim krajobrazie, w bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. Zielony barwinek, fiołki i żonkile - barwami stroją uroczyste chwile. W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, gdy wielkanocne na stole śniadanie.
  • Aby był to czas uroczy, życzymy miłej Wielkanocy. Aby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało. Aby szynka nie tuczyła, atmosfera była miła. Niech tradycja wodę leje, a zajączek niech się śmieje!
  • Zajączka bogatego, mazurka cudownego, pisanek kolorowych, świąt wesołych i zdrowych.
  • Słońca, szczęścia, pomyślności, w pierwsze święto dużo gości, w drugie święto dużo wody – to dla zdrowia i urody! Mnóstwo jajek kolorowych, świąt wesołych oraz zdrowych!
  • Smacznej szynki i jajeczka, w ten świąteczny ranek. A w koszyczku wielkanocnym, samych niespodzianek.

Wszystkie powyższe życzenia pochodzą ze strony Wierszykolandia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE