Życie matki opisane piosenkami! Prawdziwa historia w 3 minuty!

2019-08-06 13:46 RW
Życie matki opisane piosenkami! Prawdziwa historia w 3 minuty!
Autor: screen z profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/lili.antoniak/?hl=pl Życie matki opisane piosenkami! Prawdziwa historia w 3 minuty!

Pranie, gotowanie, nakarmienie, wyszykowanie do szkoły - wśród wielu obowiązków wiele matek nie ma czasu dla siebie. Wie o tym jedna z internautek, która stworzyła zabawny materiał, za sprawą którego pokazała, jak wygląda życie matki opisane piosenkami. Które utwory doskonale odzwierciedlają rzeczy, z którymi muszą zmagać się każdego dnia? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Wiele matek każdego dnia musi zmierzyć się z nowymi bądź często tymi samymi zadaniami. To przecież sprzątanie, gotowanie, ubranie, prasowanie, pranie czy teoretycznie najprzyjemniejsza czynność, czyli zrobienie zakupów. Wszystkie te działania oczywiście z myślą o ukochanych pociechach. Jedna z internautek wpadła na pomysł stworzenia filmiku, w którym pokaże życie matki opisywane przez piosenki. Jak ono wygląda w rzeczywistości? Posłuchajcie sami!

Życie matki opisane piosenkami - wideo

Życie matki, ale również wielu ojców, jest przepełnione obowiązkami, a co za tym idzie wyrzeczeniami. Z pewnością mnóstwo razy zdarzyło się wam, że wasza pociecha bardzo wcześnie obudziła wszystkich domowników. Byliście też zapewne w takiej sytuacji, że musieliście zostawić dziecko pod opieką innych osób. Wszystkie, życiowe historie postanowiła złożyć w jedną, blisko 3-minutową całość @lili.antoniak. Użyła przy tym takich hitów, jak: 

  • Dawid Podsiadło - Nie kłami
  • VIDEO - Ktoś nowy
  • Zbigniew Wodecki - Zacznij od Bacha
  • Męskie Granie Orkiestra 2019 - Sobie i wam
  • Sorry Boys - Absolutnie, Absolutnie

Jak wygląda życie matki opisane piosenkami? Posłuchajcie poniżej!

Najnowsze