Złoty Maanam: kim są i co mają wspólnego z Korą i Maanamem? Szykuje się afera! Zobacz, o co chodzi

2014-01-18 20:19

Złoty Maanam - taki zespół funkcjonuje od jakiegoś czasu na polskim rynku muzycznym i przyciąga uwagę mediów ze względu na plotki o konflikcie z Korą i jej mężem. Kim są członkowie Złotego Maanamu? Co formacja ma wspólnego z Korą i oryginalnym Maanamem? Jakie piosenki śpiewają? ESKA.pl sprawdza!

Złoty Maanam kojarzy się Wam z Maanamem? Nie bez przyczyny i nie chodzi tu tylko o nazwę. W skład Złotego Maanamu wchodzą bowiem byli członkowie oryginalnego Maanamu: Ryszard Olesiński, Paweł Markowski i Bogdan Kowalewski. Wokalnie wspiera ich natomiast Karolina Leszko, znana nam z Szansy Na Sukces z 2011 roku, gdzie zaśpiewała Raz dwa, raz dwa Maanamu.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal teraz

Grupa Złoty Maanam śpiewać będzie największe przeboju zespołu założonego przez Korę i Marka Jackowskiego i wszystko wskazuje na to, że kreować się będą jako reaktywowany Maanam. Atmosferę w okół składu podgrzewają plotki o konflikcie z Korą i jej obecnym mężem Kamilem Sipowiczem. Mówi się, że wokalistka pozwie Złoty Maanam za bezprawne wykorzystanie nazwy Maanam.