Ziemowit Kossakowski - wiek, YouTube, TVP i inne informacje, których szukacie o nim w Google

2017-10-17 16:13

Których informacji szukacie w Google o Ziemowicie Kossakowskim? Sprawdziliśmy to! Na ESKA.pl dowiecie się między innymi o jego wieku, działalności na YouTube i pracy w TVP.

Ziemowit Kossakowski to osoba, o którą coraz częściej pytacie Google. Szukacie między innymi informacji o jego wieku, działalności na YouTube i w TVP. Ta ciekawość nie dziwi bowiem ostatnio o Ziemowicie Kossakowskim zrobiło się głośno za sprawą jego kontrowersyjnego materiału o protestujących lekarzach. Poniżej zebraliśmy garść informacji o dziennikarzu.

Marta Nieradkiewicz - Dawid Ogrodnik, mąż, Instagram, filmy, wzrost >>

Ziemowit Kossakowski - wiek

Ziemowit Kossowski nie ujawnia ile dokładnie ma lat. Sądząc jednak po informacjach, które od czasu do czasu trafiają do sieci dziennikarz urodził się w 1994 lub 1995 roku.

Ziemowit Kossakowski - YouTube

Swoje pierwsze materiały o tematyce politycznej i społecznej Ziemowit Kossakowski publikował na YouTube. Na kanale nazwanym PIAST.TV zamieszczał między innymi budzące kontrowersje relacje z różnych wydarzeń oraz rozmowy. Odnośnik do jego konta na YouTube znajdziecie poniżej.

PIAST.TV - kanał Ziemowita Piasta Kossakowskiego na YouTube >>

 

Ziemowit Kossakowski - TVP

W połowie 2016 roku Ziemowit Piast Kossakowski po odbyciu stażu zaczął pracę w TVP Info (informował o tym między innymi portal Wirtualne Media). Niedawno został on jednak zawieszony przez zarząd Telewizji Polskiej. Powodem tej decyzji był brak rzetelności w jego materiale na temat protestu lekarzy.

Ziemowit Kossakowski - Twitter i Facebook

Ziemowit Kossakowski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, a w szczególności na Twitterze i Facebooku. Są to miejsca, gdzie można znaleźć zamieszczane przez niego najświeższe treści. Odnośniki do obu kont znajdziecie poniżej.

Ziemowit Kossakowski Twitter >>

 

Ziemowit Kossakowski Facebook >>

 

Raban DJ - pierwszy chrześcijański DJ w Polsce

Autor: brak danych

To pierwszy chrześcijański DJ w Polsce tworzący muzykę elektroniczną dla katolików. Na ESKA.pl dowiecie się kim jest Raban DJ.

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze