Zayn wytatuował sobie Gigi Hadid! Zobacz, jak to wygląda

2018-01-16 12:59
Zayn wytatuował sobie Gigi Hadid! Zobacz, jak to wygląda
Autor: screen instagram.com/zayn screen instagram.com

Zayn zrobił sobie tatuaż na cześć ukochanej, Gigi Hadid! Co dokładnie przedstawia najnowsza dziara Zayna? Jest dość nietypowa.

Zayn zrobił tatuaż dla Gigi Hadid! Wokalista i piękna modelka są parą od 2015 roku - czy decyzja Zayna o tatuażu na cześć ukochanej potwierdzi pojawiające się plotki o ślubie? Tatuaż to w końcu rzecz na całe życie! Jak wygląda wzór, na który zdecydował się Zayn? Trzeba przyznać, że ten projekt jest dość niezwykły. Podoba się wam? Czy tatuaż związany z partnerem to w ogóle dobry pomysł..?

ZAYN - dziecko w drodze? Oficjalne ogłoszenie przyszłej babci, Yolandy Hadid!

Autor: brak danych

  Pierwsze dziecko Zayna Malika już wkrótce przyjdzie na świat - taką plotką żyją tysiące użytkowników Twittera, którzy z powodu niepotwierdzonych informacji na temat ciąży Gigi Hadid sprawili nawet, że hasło #CongratsZigi znalazło się w światowych trendac

Zayn: tatuaż dla Gigi Hadid

Wokalista w ten nietypowy sposób postanowił uczcić swoją miłość do modelki. Jak wiadomo, tatuaż jest oczywiście permanentny, niewykluczone więc, że para rozważa wzięcie ślubu! Nowa dziara Zayna znajduje się na klatce piersiowej i przedstawia... oczy i brwi Gigi Hadid! Modelka pochwaliła się tatuażem swojego chłopaka na Instagramie.

birthday boogie 🕺🏻😍🤣 @zayn Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)

Jak wam się podoba? 

happy birthday to my everything ❤️ Post udostępniony przez Zayn Malik (@zayn)

 

Najnowsze