Mateusz Ciawłowski

i

Autor: Materiały prasowe

"Zatrzymam Czas" - nowy teledysk Mateusza Ciawłowskiego już w sieci!

2023-03-14 14:33

Wokalista oraz influencer od lat śpiewający na YouTubie i TikToku opublikował właśnie klip do najnowszego singla pt. Zatrzymam Czas. Data premiery wideo nie jest przypadkowa, bowiem Mateusz Ciawłowski obchodzi dzisiaj swoje 23. urodziny. Wyczekiwanej przez fanów artysty piosenki, od północy słuchać można także w najpopularniejszych serwisach streamingowych.

Zatrzymam Czas to opowieść o kończącym się związku. Jej bohater pragnie po raz ostatni przeżyć moment miłosnego uniesienia z osobą, którą nadal kocha. Pomimo, że uczucie dalej się tli, obie strony tej nieszczęśliwej relacji wiedzą, że „ta historia nie zakończy się happy endem”, ponieważ dzielą je zbyt duże różnice charakterów. Pojawiły się one dopiero na zaawansowanym etapie znajomości i nie pozwalają na życie w porozumieniu, bez codziennych spięć.

Nowa płyta Miley Cyrus komercyjną klapą? Nie na taki wynik liczyli jej fani

Widzowie, którzy oglądają mnie od samego początku, nie mieli dotąd zbyt wielu okazji do tego, aby razem ze mną świętować premiery moich autorskich utworów. Od 2019 roku, kiedy ukazał się mój debiutancki singiel Do Ciebie, wydałem dwie solowe kompozycje: Nie Ma Szans i Ten Vibe. Nie znaczy to jednak, że przez ostatnie cztery lata nie napisałem ich więcej. W życiu nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, a plany często lubią się komplikować. Tak było i w moim przypadku – mówi Mateusz Ciawłowski.

Cieszę się, że w końcu mogę podzielić się z fanami nową muzyką. Teraz będę robić to konsekwentnie. Za tydzień zaczyna się kalendarzowa wiosna, a Zatrzymam Czas jest moim zdaniem odpowiednią propozycją na tę porę roku. To lekka i melodyjna piosenka, której powinno Wam się przyjemnie słuchać. Stworzyliśmy ją z chłopakami z Felivers już jakiś czas temu. Musiała trochę poczekać na swój moment. Jestem ciekawy Waszych opinii. Dajcie znać, czy Wam się podoba! - dodaje artysta.

Mateusz Ciawłowski - kim jest?

Mateusz Ciawłowski pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego. Śpiewa, gra na gitarze i aktywnie działa w social mediach, gdzie śledzi go setki tysięcy internautów (YouTube – 395 tys. subskrybentów, TikTok – 459 tys. obserwujących). Rozpoznawalność przyniosła mu Piosenka z tekstów mamy, którą odtworzono już ponad 6,5 mln razy. Mateusz zagrał też rolę Kuby – głównego bohatera młodzieżowej produkcji kinowej Jestem M. Misfit. Oprócz publikowania rozrywkowego contentu, młody gorzowianin pracuje nad materiałem na pierwszą płytę. Chce na stałe zaistnieć na polskim rynku muzycznym, koncertować z zespołem i regularnie tworzyć w studiu. Na tym obecnie skupia się najbardziej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE