Zaczynała śpiewając w metrze. W talent show okazała się prawdziwą gwiazdą!

i

Autor: Screen z YT: Denise Weeks - Subway Singer turned Superstar! - THE X FACTOR USA 2013/ THE X FACTOR USA

Zaczynała śpiewając w metrze. W talent show okazała się prawdziwą gwiazdą!

2023-07-23 14:33

Początki zwykle do najprostszych nie należą. O tym przekonała się ta uczestniczka programu rozrywkowego. Kobieta zaczynała śpiewając w metrze. To występ na scenie talent show pokazał światu, że jest najprawdziwszą gwiazdą! Reakcja jurorów była bezcenna, nie powinno więc być zaskoczeniem, że każdy z nich był na "tak".

Droga do kariery muzycznej potrafi być naprawdę wyboista. Zwykle początki do najłatwiejszych nie należą, jeśli nie ma się znajomości. O tym przekonała się jedna z uczestniczek amerykańskiego X Factor. Kobieta zaczynała od śpiewania dla pasażerów metra. Jak przyznała, nie każdy z nich był zadowolony z tego faktu. Nie poddała się jednak i swoich sił postanowiła spróbować w znanym talent show. Definitywnie tę decyzję można nazwać strzałem w dziesiątkę. Miała szansę pokazać całemu światu, że jest najprawdziwszą gwiazdą. Jej występ zdecydowanie spodobał się jurorom, w tym Demi Lovato i Simonowi Cowellowi. Cała czwórka była za tym, aby przeszła do kolejnego etapu!

TEN głos znał praktycznie każdy. W Mam Talent jej nie poznali!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Śpiewaczka z metra w X Factor

Denise Weeks będąc w X Factor przyznała, że na co dzień śpiewa w metrze. Choć nie każdy jest fanem takowych występów ona nie zamierza przestawać, gdyż w ten sposób zarabiała na życie swoje oraz swoich dzieci. Jako jedyny żywiciel rodziny nie mogła pozwolić sobie na brak pracy. Do programu poszła, aby w końcu spełnić swoje marzenia. Zaśpiewać postanowiła utwór Whitney Houston. Simon Cowell przerwał jej, gdyż według niego bardzo pospieszała występ. Jednak gdy dostała drugą szansę, pokazała swoje ogromne zdolności. Jurorzy byli zachwyceni, wobec czego od każdego z nich usłyszała "tak". Nic dziwnego, jej talent jest niesamowity!

Przerażająca Wiedźma w Mam Talent. To, co zrobiła, to mocne przegięcie!

Denise Weeks - jej przygoda w X Factor

Denise Weeks przeszła casting w amerykańskim X Factor. To nie był koniec jej pięknej przygody. Nie dostała się jednak do odcinków na żywo. Kobiecie nie przeszkodziło to, w przyszłości udało jej się wydać utwory, z czego ostatni w 2021 roku. Podobał się Wam ten niesamowity występ? Uważacie, że artystka zasługuje na większą uwagę?

Sonda
Pamiętasz program X Factor?