X FACTOR. Policjantka Estera Chalimoniuk - Babę Zesłał Bóg! To jej drugi raz w programie! [VIDEO]

2013-03-23 21:35

Estera Chalimoniuk jest policjantką, której największą pasją jest śpiewanie. Wzięła udział w drugiej edycji X Factor, jednak wtedy nie udało się jej dotrzeć do finału, ponieważ podczas występu zapomniała tekstu! Uczestniczka wykonała Babę Zesłał Bóg. Tym razem jurorzy byli jednomyślni: 3 razy Tak!

Esterę poznaliśmy w drugiej edycji X Factor. Jej poprzedni występ zakończył się wpadką! Uczestniczka zapomniała tekstu. Z zawodu jest policjantką jednak jej pasją i największym marzeniem jest śpiewanie, dlatego zdecydowała się na kolejny udział w X Factor. Tym razem zaśpiewała Babę Zesłał Bóg z repertuaru Renaty Przemyk. Jurorzy byli pod wrażeniem jej występu. 3 razy Tak! Taką ocenę usłyszała uczestniczka. Z Esterą spotkamy się w półfinale!

>>>Zapowiedź 4 odcinka X Factor


Trwa czwarty odcinek X Factor. Dziś kończy się etap castingów i poznamy wszystkich uczestników półfinału! Kto zachwyci Kubę, Tatianę i Czesława, a kto pożegna się z udziałem w programie? Przekonajcie się sami!
Zobacz

występ Estery w 2 edycji X FactorNie czytałeś jeszcze?

KONKURS. Wygraj ostatnie bilety na koncert Justina Biebera na Eska.pl!


EP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE