X FACTOR 3. Katarzyna Nosowska ocenia uczestników w domu jurorskim Czesława [VIDEO]

2013-04-10 13:46

Katarzyna Nosowska była gościem uczestników X Factor. Spotkanie z nimi dostarczyło jej wielkich emocji. Swoimi wrażeniami podzieliła się z widzami programu. Powiedziała także co sądzi na temat uczestników trzeciej edycji show. Wypowiedź Kasi będzie dla was dużym zaskoczeniem!

Katarzyna Nosowska była gościem uczestników X Factor. Podczas wizyty w domu jurorskim Czesława Mozila, oceniała uczestników oraz udzielała im cennych wskazówek, dotyczących ich warsztatu wokalnego. Spotkanie z uczestnikami wyzwoliło w wokalistce olbrzymie emocje. Tak wielkie, że nie chciałaby ponownie ich przeżyć!

>>>Kulisy domu jurorskiego Czesława Mozila

Jestem chyba bardziej przejęta niż oni, tak naprawdę, bo przeżywam to, że jestem tutaj. Od kilku dni z każdym dniem byłam coraz bardziej przejęta całą tą sytuacją. Dziś poczucie, że jest to absolutnie wyjątkowe zdarzenie osiągnęło punkt kulminacyjny. Nie jest to łatwe i nie ukrywam, że nigdy więcej nie chciałabym tego powtórzyć. To jest za dużo dla moich zszarganych w tym momencie emocji. Ludzie są niezwykli, są bardzo wzruszający, każdy jest inny, każdy jest jakiś, nie ma absolutnie ani jednej osoby spośród tej piątki, która byłaby miałka osobowościowo, albo wokalnie. Wyjątkowe zupełnie osoby i tak różne - powiedziała Katarzyna Nosowska.

Na Eska.pl możecie zobaczyć najlepsze fragmenty 3 edycji X Factor.

Zobacz Maja Hyży w X Factor 3 (bootcamp)Zobacz występ Patryka Stempniaka, śpiewającego drwala w X Factor 3Zobacz show Jacka Schwocherta w X Factor 3Nie czytałeś jeszcze?

Harlem Shake w wykonaniu bohaterek Pretty Little Liars

EP

Najnowsze