WOŚP

i

Autor: AKPA WOŚP - Jerzy Owsiak

WOŚP 2023 - jak wysłać SMS, na jaki numer i do kiedy?

2023-01-29 14:08

WOŚP uruchomiło numer pod który można wysyłać SMS-y, aby wspomóc zbiórkę. To najpopularniejsza forma pomocy wśród Polaków, ponieważ można w szybki i prosty sposób zostać darczyńcą. Podpowiadamy, co trzeba zrobić, aby wysłać SMS. Jaki jest numer telefonu i jaką treść trzeba umieścić w wiadomości.

31. finał WOŚP odbywa się w niedzielę 29 stycznia 2023 roku. Fundacja, jak co roku organizuje zbiórkę pieniędzy na szczytny cel. W tym roku walczymy z sepsą! Wpłacać pieniądze można na wiele sposobów. Na mieście spotkamy kwestujących wolontariuszy, a dla tych, którzy wolą wspierać fundację bez wychodzenia z domy, jest wiele możliwości. Najprostszą z nich jest wysłanie SMS-a. Przekaj się, jak łatwo można stać się darczyńcą. Poniżej podajemy instrukcję, jak wysłać SMS.

SMS na WOŚP 2023 - jak przesłać wiadomość?

Na wstępie należy zaznaczyć, że numer pod który można wysyłać SMS-y, aby wspierać Wielką Orkiestrę, będzie aktywny do 14 lutego 2023. Nie ma więc przeszkód, żeby nawet po zakończonym finale wspomagać zbiórkę.

Wystarczy wysłać SMS o treści SERCE na numer 75 565. Jak podaje Fundacja - koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 5 PLN NETTO, czyli 6,15 PLN z VAT.

Zobacz również inne formy wsparcia zbiórki WOŚP"

Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?
ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE