WOŚP 2021 - jak będzie wyglądał 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

WOŚP
Autor: Justyna Świderska Najbliższy Finał WOŚP będzie wygląał inaczej, niż zwykle. Winna pandemia

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami! Jak wydarzenie będzie wyglądało w obliczu koronawirusa? Czy panująca obecnie sytuacja na świecie zwiążę ręce organizatorom wydarzeń, takich jak WOŚP? Wyjaśniamy więcej poniżej!

WOŚP 2021 bez koncertów, hucznych imprez i kolorowych światełek? Nie ma wątpliwości, co do tego, że nadchodząca Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie wyglądać nieco skromniej niż, co roku, a powyższy scenariusz jest jak najbardziej możliwy. Wszystko spowodowane jest wciąż trwającą na świecie pandemią koronawirusa, która szturmem wtargnęła w naszą codzienność i zaburzyła ją w maksymalnym stopniu. Większość imprez z powodu wirusa zostało przesuniętych na inny termin lub całkowicie odwołanych. Co więcej, większość osób odzwyczaiła się już od licznych zgromadzeń, a dystans społeczny nawet przy powrocie do normalności na pewno na długo zostanie w wielu ludziach. Jak będzie wyglądał WOŚP w 2021 roku? Okazuje się, że bogaty i znany nam już program wydarzenia od lat uległ dużej modyfikacji. Zniknęły z niego niektóre imprezy muzyczne, sportowe, integracyjne, a także motorowe. Mowa o atrakcjach, które stwarzałyby zagrożenie dla uczestników. 

Jest nam bardzo przykro, że nie uda się przeprowadzić wszystkich wydarzeń, które mają już długą tradycję w Tarnowie i regionie. Od zawodów sportowych, zawodów motorowych, przez spacery Wędruj z psiakiem, mnóstwo wydarzeń dla dzieci, mnóstwo atrakcji, teatry, koncerty, światełko do nieba, których w tym roku nie będzie. – poinformowała przedstawicielka Tarnowskiego Sztabu WOŚP.

WOŚP 2021 - DATA 

WOŚP 2021 odbędzie się już lada chwila, ponieważ data 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyznaczona jest na 31 stycznia 2021 roku. 

WOŚP 2021 - ZAPISY

Zapisy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2021 ruszyły dokładnie 5 października bieżącego roku. Rejestracja sztabów działających na rzecz fundacji organizatorów zbiórek i lokalnych wydarzeń jest konieczna, jeśli chcemy zostać wolontariuszem. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie WOŚP. 

WOŚP 2021 - KIEDY?

WOŚP 2021 odbędzie się już 31 stycznia 2021 roku. Będzie to 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

WOŚP 2021 - CEL 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zawsze wiąże się z łapiącą za serce zbiórką. Celem WOŚP 2021 jest laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy u dzieci.

Zaczynamy przygotowania do 29 finału WOŚP w Olsztynie
Najnowsze