Wojtek Gola śpiewa! Ten muzyczny duet będzie hitem FAME MMA 5?

2019-10-14 16:52 A.D.
Wojtek Gola śpiewa! Ten muzyczny duet będzie hitem FAME MMA 5
Autor: YouTube/https://www.youtube.com/watch?v=4edu6ULjOAM

Śpiew i muzyka są czymś, co każdemu z nas jest bliskie. Nie ma na świecie osoby, która nigdy nie próbowała, chociażby czegoś zanucić. Szczególnie często swoich sił w muzycznej branży próbują celebryci. Wśród nich jest Wojtek Gola, znany głównie z programu Warsaw Shar. Wokalnie wsparła go inna uczestniczka!

Świat gwiazd ciągle się rozwija i tak jak Wojtek Gola potrafi zaskakiwać! Dawniej okrzyknięty najmilszym uczestnikiem Warsaw Shore, teraz robi karierę w kilku dziedzinach naraz. Jest między innymi modelem i... piosenkarzem! Na Youtubie już kilkakrotnie potrafił zabłysnąć swoimi wykonaniami. Tym razem czeka nas muzyczny duet! Do celebryty dołączyła kolejna dawna uczestniczka Warsaw Shore. Wojtek i Ewel0na wspólnie wykonali utwór Tropical Love. O czym opowiada piosenka i jak wygląda teledysk, który do niej przygotowali?

Wojtek Gola śpiewa - co to za utwór? 

Tropical Love to romantyczny utwór w tanecznym rytmie. Prosty tekst opowiada o spotkaniu dwójki ludzi i gorącej miłości. Spędzanie wspólnie chwil jest dla nich najważniejsze. Piosenka ma duże szanse na stanie się hitem zimy i podbicie parkietów! Prócz Wojtka w refrenach usłyszymy Ewel0nę, którą również widzowie znają z Warsaw Shor. Dziewczyna będzie również gwiazdą gali FAME MMA 5, a dzięki piosence ma szanse stać się jeszcze sławniejsza przed starciem z Esmeraldą Godlewską. Czy śpiewa lepiej niż jej przeciwniczka? Możecie ocenić sami. Piosenkę znajdziecie poniżej. 

Najnowsze