Wirtualne Serce WOŚP 2018 - jak pomóc?

2018-01-14 16:51
Wirtualne serce WOŚP 2018 - jak pomóc?
Autor: Fot. wosp.org.pl Screen ze strony WOŚP

Wirtualne Serce na WOŚP 2018 to jedna z form wsparcia akcji. Jak pomóc? Wyjaśniamy na ESKA.pl

Wirtualne Serce dla WOŚP 2018 to jedna z form wsparcia corocznej zbiórki. Już w niedzielę 14 stycznia w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Będzie to już 26. finał WOŚP w historii. Celem WOŚP 2018 jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w miastach całej Polski, gdzie przez cały dzień odbywać się będą koncerty, licytacje, wydarzenia sportowe i zbiórki. 

WOŚP 2018 - cel. Na co zbiera 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Autor: brak danych

  WOŚP 2018 - cel zbiórki tego corocznego wydarzenia dobroczynnego właśnie został ujawniony! O tym na co zostaną wydane pieniądze decyduje się zawsze po dokładnym przeanalizowaniu potrzeb szpitali w Polsce. Tak było i tym razem - Jerzy Owsiak i inni organizator

Wirtualne Serce na WOŚP 2018

Oprócz zbiórek w miastach pomagać można też online. Jedną z form takiej pomocy jest własnie Wirtualne Serce WOŚP 2018. Jak to działa? Serce tworzone jest przez darczyńców, którzy dokonują wpłat na konto fundacji. Każdy przelew będzie wypełniał Wirtualne Serce. Tworzyć je można za pośrednictwem strony wspieram.to/wosp. Wirtualne Serce wspiera WOŚP od 4 lat. Do tej pory za pośrednictwem wspieram.to udało się zgromadzić 210 tysięcy złotych na rzecz finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Najnowsze