Wiktoria Łącka - wiek, wzrost, rodzice, Instagram, YT, urodziny

2021-06-10 15:46 Adam Bysiek
Wiktoria Łącka
Autor: Wiktoria Lacka / screen Instagram: @wiktoria.lackaa Wiktoria Łącka

Wiktoria Łącka kim jest, wzrost, rodzice, Instagram, Youtube i urodziny to jedne z najczęściej wyszukiwanych haseł w sieci przez nowych wielbicieli udostępnianych przez dziewczynę treści. W świecie Internetu co jakiś czas pojawiają się nowe osoby, które swoją twórczością przyciągają uwagę tysięcy fanów. Wiktoria Łącka jest z pewnością jedną z tych osób. Nastolatka zdążyła już uzbierać znaczną liczbę obserwujących ją osób - zarówno na Instagramie, jak i w serwisie YouTube.

Kim jest Wiktoria Łącka? To nastolatka, która powoli robi furorę w sieci. Jej profile są jednymi z najczęściej komentowanych, a udostępniane systematycznie zdjęcia zbierają poklask wśród tysięcy fanów. 

Wiktoria Łącka - kim jest

Wiktoria Łącka jest aktywną influencerką, która od kilkudziesięciu miesięcy zajmuje się tworzeniem unikalnych treści i udostępnianiem ich w mediach społecznościowych. Jej konta przyciągają uwagę dziesiątek tysięcy fanów, sama dziewczyna nie cierpi na brak zainteresowania tematami, którymi co jakiś czas próbuje zainteresować swoich followersów. Wiktoria Łącka pochodzi z Wrocławia, właśnie to miasto jest najczęściej przywoływane przez nią w nagrywanych relacjach na Instagramie. Wiktoria Łącka jest uczennicą jednego z wrocławskich liceów i w 2021 roku będzie przystępować do egzaminu maturalnego.

Wiktoria Łącka - wzrost

Po licznych zdjęciach jakie można znaleźć w sieci oraz materiałach wideo Wiktorii Łąckiej, da się wywnioskować, że nastolatka jest stosunkowo wysoka i może pochwalić się bardzo wysportowaną sylwetką. 

Największe piłkarskie hity wszechczasów!

Wiktoria Łącka - rodzice

Wiktoria Łącka pochodzi z bardzo kochającej się rodziny. Influencerka czasem zamieszcza zdjęcia ze swoimi rodzicami z licznych podróży. Wiadomo też, iż jej mama ma na imię Joanna i prowadzi równolegle swój profil na Instagramie @hug_me_mother, na którym udało się jej zebrać w sumie 26,6 tysiąca followersów.  Warto wspomnieć, że przy tworzeniu tego profilu udział ma również jej córka - bohaterka tego artykułu

Wiktoria Łącka - Instagram i Youtube 

Na Instagramie Wiktoria Łącka swoimi zasięgami praktycznie deklasuje swoje rywalki w zestawieniu profili tych najbardziej przyciągających uwagę. Rzesza fanów dziewczyny w tym miejscu jest na prawdę spora.  Wiktoria Łącka na swoim profili na Instagramie ma już prawie 83 tysiące fanów z Polski i zza granicy. Ta liczba oczywiście rośnie z dnia na dzień. Content jakim dzieli się ze swoimi followersami Wiktoria dotyczy rodzinnych podróży, sportu i modowych trendów. Szczególnie często na jej profilu widzowie mogą podziwiać jej codzienne treningi w domowej siłowni oraz treningi pool dance. Wiktoria Łącka oprócz aktywności w mediach społecznościowych trudni się prowadzeniem własnego kanału na YouTube. Tutaj subskrybowana jest przez ponad 120 tysięcy widzów. Publikowane przez nią filmy cieszą się dobrymi ocenami. 

Wiele komentarzy wprost odnoszących się do profili zawiadywanych przez Wiktorię Łącką dotyczy jej obecności w mediach konwencjonalnych i ewentualnej kariery w świecie modelingu. - Dlaczego nie idziesz w kierunku mody, przecież miałabyś spore szanse - pisze jedna z fanek, ktoś inny z kolei pyta nastolatkę - kiedy zobaczymy cię gdzieś w telewizji. 

Wiktoria Łącka - media i moda 

Wiktoria Łącka wydaje się, że unika swojej obecności w mediach konwencjonalnych. W sieci można znaleźć informacje, że kilkukrotnie po prostu odmówiła udziału w kilku programach i audycjach radiowych. Jak wynika z jej wypowiedzi w relacjach na Instagramie spowodowane jest to natłokiem obowiązków związanych ze szkołą i codziennymi zajęciami, których podobno jej nie brakuje. Nastolatka pytana o swoją obecność w świecie mody kilkukrotnie już odpowiedziała swoim interlokutorom, że nie podąża w tym kierunku, ale w przyszłości tego niczego nie wyklucza. 

Najnowsze