Deszcz kałuża

i

Autor: Pixabay

PROGNOZY POGODY

Wielka zmiana pogody w Wielkanoc! Temperatury poszybują w górę

2023-04-04 13:36

Jaka będzie pogoda na Wielkanoc? Jako że święta za pasem, coraz więcej osób poszukuje odpowiedzi na to pytanie. Tym bardziej, że przełom marca i kwietnia obfitował w kolejny w tym roku kontratak zimy. Najnowsze prognozy mówią o zmianach. Na termometrach możemy spodziewać się nawet kilkunastu stopni na plusie. Powrót wiosny?

Spis treści

  1. Wielkanoc 2023 - pogoda
  2. Wielkanoc 2023 - jak wypada?

Wielkanoc 2023 - pogoda. Do świąt pozostało już zaledwie kilka dni. W związku z tym coraz więcej osób poszukuje odpowiedzi na pytanie, jak kształtują się prognozy na 9 i 10 kwietnia. Chyba każdy marzy bowiem o wiosennej i obfitującej w wyższe temperatury Wielkanocy. W ostatnich latach, zamiast cieszyć się słońcem, mamy raczej do czynienia z chłodem, opadami deszczu, a i zdarza się, że nawet śniegu. Co czeka nas w święta wielkanocne 2023? Synoptycy nie mają już złudzeń. Z najnowszych raportów pogodowych wynika, że Niedziela Wielkanocna i Poniedziałek Wielkanocny będą dniami, kiedy na termometrach ponownie zauważymy dwucyfrowe wartości na plusie. To pozytywne zaskoczenie, biorąc pod uwagę pogodę, jaką przywitał nas kwiecień. Na przełomie marca i kwietnia mieliśmy do czynienia z ponownym atakiem zimy, który przejawiał się mrozami w nocy i o poranku, a także opadami śniegu. I choć Wielkanoc 2023 będzie cieplejsza, to synoptycy studzą entuzjazm, zapowiadając opady deszczu.

Kartki z życzeniami na Wielkanoc 2023. Piękne, religijne, śmieszne i krótkie wierszyki

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Wielkanoc 2023 - pogoda

Znamy prognozy pogody na Wielkanoc! Synoptycy nie mają wątpliwości, że można już mówić o powrocie wiosny. Z raportów jasno bowiem wynika, że w Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny na termometrach zobaczymy nawet 15 stopni na plusie. To kolosalna różnica, biorąc pod uwagę wartości, jakie wskazywały one w pierwszych dniach miesiąca. Niestety, mimo wzrostu temperatur, oba dni zapowiadają się deszczowo w całej Polsce, a to może skutecznie popsuć zaplanowane na ten czas aktywności na świeżym powietrzu. 

Wielkanoc 2023 - jak wypada?

Jak wypadają w tym roku święta? Wielkanoc 2023 obchodzimy w tym roku wcześniej niż w ubiegłym, bo 9 i 10 kwietnia.