Wideokonferencja na Messengerze. Sprawdź, jak stworzyć czat wideo z kilkoma osobami

2020-04-06 13:42
Jak utworzyć czat wideo z kilkoma osobami na Messengerze? Podpowiadamy jak zrobić wideokonferencję
Autor: canva.com Jak utworzyć czat wideo z kilkoma osobami na Messengerze? Podpowiadamy jak zrobić wideokonferencję

W czasach pandemii koronawirusa, jesteśmy zmuszeni do tego, żeby zostać w domu. Niektórym bardzo brakuje kontaktu z rodziną, bądź przyjaciółmi. Jeżeli znudziły się Wam typowe pogaduchy przez telefon i chcecie zobaczyć się ze znajomymi na kamerce, to Messenger na pewno Wam to ułatwi. Możecie zrobić wideokonferencję z przyjaciółmi. Jak to zrobić? Ile osób może być podłączonych jednocześnie? Sprawdziliśmy to dla Was!

Akcja #zostańwdomu utrudnia nam kontakt z rodziną, która jest oddalona nie tylko o kilkaset, ale również o kilka kilometrów. Podobnie jest z naszymi przyjaciółmi i znajomymi, z którymi raczej nie spotykamy się w tym ciężkim okresie pandemii. Jest jednak sposób, żeby porozmawiać twarzą w twarz, nie tylko z jedną osobą, ale z całą naszą paczką znajomych. Z pomocą przychodzi Messenger, na którym jest możliwość zrobienia wideokonferencji. Jak ją rozpocząć? Tłumaczymy Wam to krok po kroku!

53131 Makijaż w stylu lat 20! Jak go wykonać?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak zrobić wideokonferencje na Messengerze?

Jest mnóstwo aplikacji, które pozwalają na zrobienie wideokonferencji. Najpopularniejszym narzędziem jednak jest Facebook Messenger. To właśnie w tej aplikacji możemy porozmawiać z rodziną i przyjaciółmi jednocześnie. W trakcie jednej wideokonferencji, możemy mieć kontakt, aż z 6 osobami. Grupowy czat wideo pomaga w utrzymaniu kontaktu ze znajomymi, a przy okazji może również okazać się idealną formą zabawy. Warto zaznaczyć, że w trakcie wideo czatu na messengerze, możemy wspólnie zagrać w jakąś grę, lub po prostu skorzystać ze śmiesznych filtrów na naszą twarz. Jak jednak zrobić taką wideokonferencję? Aby utworzyć wideo czat z naszymi znajomymi, wystarczy że utworzymy funkcję grupowego czatu i zaprosimy 6 osób, z którymi chcemy porozmawiać. Następnie wystarczy tylko czekać na odebranie przez nich połączenia.

Najnowsze