Wersow na płycie Bedoesa! Takiego połączenia nikt się nie spodziewał

2022-11-22 9:36
Wersow
Autor: AKPA//Instagram Wersow

Za pośrednictwem mediów społecznościowych raper Bedoes zapowiedział premierę nowego, dwupłytowego wydawnictwa labelu 2115. Na krążku Rodzinny biznes znajdziemy zaskakujące duety. U boku reprezentantów 2115 usłyszymy między innymi Dodę, Taco Hemingwaya oraz... Wersow. Najpopularniejsza polska influencerka została raperką?

Wersow i Bedoes w jednym numerze? Tak, to się dzieje naprawdę! Na ogłoszenie szczegółów projektu Rodzinny biznes fani rapu czekali od dawna. Zapowiedziany przez Bedoesa mixtape jest pierwszym wydawnictwem labelu 2115 i jak twierdzi sam artysta, będzie on krokiem milowym w całej jego historii. Dwupłytowy tytuł trafi do sprzedaży 16 grudnia 2022 roku. Wiemy już, że na obu krążkach znajdziemy w sumie 36 piosenek. Do niektórych z nich zaproszono wyjątkowych gości, między innymi Pezeta, Taco Hemingwaya oraz Young Multiego. Prawdziwym zaskoczeniem jest jednak obecność Dody, a przede wszystkim Wersow. Czołowa polska influencerka pojawi się w numerze Glow Up, za którego produkcję odpowiada Atutowy - człowiek odpowiedzialny między innymi za hity Krystiana Ochmana. Narzeczona Friza pochwaliła się zdjęciem z członkami labelu 2115 w mediach społecznościowych.

Wersow zrobiła dla Dody wyjątek! Coś takiego wydarzyło się po raz pierwszy

Julia Żugaj vs. HITY 2000

Wersow na płycie 2115

W skład labelu 2115 wchodzą Bedoes, Kuqe, White, Blacha i Flexxy. Gdy pierwszy z nich oficjalnie ogłosił premierę Rodzinnego biznesu, Wersow opublikowała w sieci zdjęcie z artystami.

Czułam się maga comfy nagrywając w studiu, a to wszystko za sprawą chłopaków. Dziękuję za zaproszenie i nie mogę się doczekać premiery - napisała.

Trzeba przyznać, że takiego połączenia nie spodziewał się chyba nikt. Doda, z którą Wersow spędziła niedawno aż trzy dni, pojawi się w utworze Diamenty. I tutaj za produkcję kawałka odpowiada Atutowy.

Wersow
Autor: Instagram/wersow
Sonda
Czy Wersow i Doda są podobne?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze