Wersow

i

Autor: AKPA//Instagram Wersow

Wersow na płycie Bedoesa! Takiego połączenia nikt się nie spodziewał

2022-11-22 9:36

Za pośrednictwem mediów społecznościowych raper Bedoes zapowiedział premierę nowego, dwupłytowego wydawnictwa labelu 2115. Na krążku Rodzinny biznes znajdziemy zaskakujące duety. U boku reprezentantów 2115 usłyszymy między innymi Dodę, Taco Hemingwaya oraz... Wersow. Najpopularniejsza polska influencerka została raperką?

Wersow i Bedoes w jednym numerze? Tak, to się dzieje naprawdę! Na ogłoszenie szczegółów projektu Rodzinny biznes fani rapu czekali od dawna. Zapowiedziany przez Bedoesa mixtape jest pierwszym wydawnictwem labelu 2115 i jak twierdzi sam artysta, będzie on krokiem milowym w całej jego historii. Dwupłytowy tytuł trafi do sprzedaży 16 grudnia 2022 roku. Wiemy już, że na obu krążkach znajdziemy w sumie 36 piosenek. Do niektórych z nich zaproszono wyjątkowych gości, między innymi Pezeta, Taco Hemingwaya oraz Young Multiego. Prawdziwym zaskoczeniem jest jednak obecność Dody, a przede wszystkim Wersow. Czołowa polska influencerka pojawi się w numerze Glow Up, za którego produkcję odpowiada Atutowy - człowiek odpowiedzialny między innymi za hity Krystiana Ochmana. Narzeczona Friza pochwaliła się zdjęciem z członkami labelu 2115 w mediach społecznościowych.

Wersow zrobiła dla Dody wyjątek! Coś takiego wydarzyło się po raz pierwszy

Julia Żugaj vs. HITY 2000

Wersow na płycie 2115

W skład labelu 2115 wchodzą Bedoes, Kuqe, White, Blacha i Flexxy. Gdy pierwszy z nich oficjalnie ogłosił premierę Rodzinnego biznesu, Wersow opublikowała w sieci zdjęcie z artystami.

Czułam się maga comfy nagrywając w studiu, a to wszystko za sprawą chłopaków. Dziękuję za zaproszenie i nie mogę się doczekać premiery - napisała.

Trzeba przyznać, że takiego połączenia nie spodziewał się chyba nikt. Doda, z którą Wersow spędziła niedawno aż trzy dni, pojawi się w utworze Diamenty. I tutaj za produkcję kawałka odpowiada Atutowy.

Wersow

i

Autor: Instagram/wersow
Sonda
Czy Wersow i Doda są podobne?