Walentynki 2020 - gify, obrazki, życzenia i wierszyki na 14 lutego

2020-02-14 9:14 PO
Walentynki w Środę Popielcową - co można robić żeby nie grzeszyć?
Autor: Fot. Adam STASKIEWICZ/East News Miś walentynkowy

Walentynki 2020 roku nadchodzą. 14-lutego świat znowu będzie mienił się na kolor czerwony, a wszyscy zakochani otwarcie będą mówić o swoich uczuciach. Podpowiadamy na ESKA.pl, jak umilić święto zakochanych swojej drugiej połówce i jakim gestem z pewnością wywołamy uśmiech na twarzy bliskich.

Walentynki 2020 to nie tylko święto dla zakochanych par. 14-lutego możemy obdarzyć ciepłym słowem także naszych bliskich. Kolegę, koleżankę, a także dawnego znajomego. Z pewnością ucieszą się z drobnego upominku, czy śmiesznego gifa. Najistotniejszy będzie jednak fakt, że po prostu o nich pamiętamy. Jak co roku, 14-lutego Walentynki stają się synonimem słowa miłość. Każdy zbiera się na odwagę i wyznaje swojej połówce długo skrywane uczucia. Poza setką ciekawych, nietypowych pomysłów jakimi możemy zaskoczyć drugą osobą, warto pamiętać o garstce najprostszych słów, miłych gestach, czy najzwyklejszych drobnych upominkach. Sprawdźcie, jakie gify z pewnością wywołają uśmiech na twarzy i jakie życzenia pozwolą poczuć się komuś naprawdę wyjątkowo.

Walentynki 2020 - gify na Facebooka i Twittera

Walentynkowe gify nieustannie cieszą się popularnością i są świetną formą wyrażania swoich uczuć. Poniżej znajdziecie kilka propozycji animacji, które mówią więcej niż tysiąc słów.

Życzenia na Walentynki 2020 - wierszyki

Jeśli gify nie do końca oddają to co czujesz, a na szczere wyznanie jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, może warto ubrać uczucia w wiersz?

Miłość jest łatwa dla kogoś kto ją rozumie,
dla kogoś kto pewny jest tego co czuje.
Ja dzisiaj wiem tylko, że miłości pragnę,
bo życie bez niej nic nie jest warte.

Zobacz więcej: Walentynki 2020 - wierszyki z okazji dnia zakochanych. Życzenia na 14 lutego

Najnowsze