Viki Gabor

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Viki Gabor miała wystąpić w brytyjskim "Mam talent". Dlaczego nie wyszło? Wiemy, co pokrzyżowało jej plany!

2024-06-21 15:29

Viki Gabor nie ukrywa, że marzy jej się zrobienie kariery muzycznej również poza granicami naszego kraju. Niedługo po debiucie piosenkarki pojawił się pomysł, by wzięła ona udział w zagranicznym talent-show. Pandemia pokrzyżowała te plany. 16-latka nie wyklucza jednak takiego ruchu w przyszłości.

Viki Gabor nikomu nie trzeba przedstawiać. Wygrana podczas Eurowizji Junior 2019 otworzyła jej wrota do wielkiej kariery. Na fali eurowizyjnego sukcesu piosenkarka wydała debiutancki album, z którego pochodzą takie hity jak "Superhero", "Ramię w ramię" czy "Afera". Nie wszyscy wiedzą o tym, że gdy wokalistka stawiała pierwsze kroki na polskiej scenie, jednym z pomysłów było wysłanie jej do zagranicznego formatu telewizyjnego, tak jak kilka lat później zrobiono z Sarą James. Przez to, że Viki Gabor wychowywała się w Wielkiej Brytanii, doskonale posługuje się językiem angielskim. Materiał na swoją najnowszą płytę, "Terminal 3", nagrywała m.in. właśnie w Londynie. Przy okazji wizyty artystki w studiu ESKA.pl postanowiliśmy zapytać ją o plotki, jakoby miała wystąpić w brytyjskiej wersji "Mam talent", jednak pandemia pokrzyżowała te plany. Gabor przyznała, że coś faktycznie było na rzeczy.

Viki Gabor występuje na scenie od niechcenia? Tak twierdzą internauci. Odpowiedziała!

Viki Gabor nie chce zostać na stałe w Polsce

Viki Gabor w brytyjskim "Mam talent"?

Piosenkarka zdradziła nam, że faktycznie był plan, by pojawiła się w zagranicznym formacie telewizyjnym. 

Był taki pomysł, pamiętam go. Chciałam wziąć udział. Pandemia wszystko pokrzyżowała, ale był taki pomysł i on później, tak wiesz, zanikł - przyznała w rozmowie.

Dopytana, czy widzi szansę na udział w takim programie w przyszłości, przyznała, że nie wyklucza takiej opcji. Kariera międzynarodowa to coś, o czym marzy od dawna, a rynek brytyjski jest jej szczególnie bliski.

Chciałabym się pokazać za granicą, bo to też jest taki cel, który chciałabym osiągnąć kiedyś kiedyś, na razie skupiam się na "Terminal 3" i trasie koncertowej.

Trzymamy kciuki!