Viki Gabor jak Roksana Węgiel! Odniesie taki sam sukces?

2019-11-11 15:58 MK
Roksana Węgiel i Viki Gabor
Autor: materiały prasowe & Karol Makurat/REPORTER

Przed nami największe wydarzenie muzyczne tego roku. Mowa o finale konkursu Eurowizja Junior 2019, który po raz pierwszy w historii odbędzie się w Polsce. Nasz kraj reprezentować będzie zdolna Viki Gabor. Polscy fani Eurowizji zauważyli pewne istotne podobieństwo do zeszłorocznej zwyciężczyni - Roxie Węgiel. Czy ten szczegół zadecyduje o ponownym zwycięstwie Polski? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2019 - Viki Gabor została wybrana przez jurorów programu Szansa na sukces oraz jego telewidzów na reprezentantkę naszego kraju w konkursie. Wydarzenie muzyczne, w którym udział biorą nieletni przedstawiciele europejskich krajów odbędzie się po raz siedemnasty. Dla naszego kraju, tegoroczny finał jest o tyle istotny, ponieważ pierwszy raz będziemy jego gospodarzami. Impreza odbędzie się już 24 listopada 2019 roku w Gliwicach - mieście położonym w województwie śląskim, a udział w niej zadeklarowało łącznie 19 krajów. Jak wiadomo, Viki Gabor zaśpiewa na eurowizyjnej scenie swój najnowszy singiel, za którego produkcję odpowiadają Lanberry oraz Patryk Kumór, czyli Superhero. Teledysk do piosenki, zawierający ważny przekaz o szanowaniu naszej planety, spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Polska reprezentantka może pochwalić się największą oglądalnością spośród innych kandydatów. To właśnie jej klip jako pierwszy przekroczył magiczną liczbę miliona odsłon, a obecnie zbliża się do trzech milionów. W komentarzach pod nim, fani Eurowizji zwrócili uwagę na pewne istotne podobieństwo do Roksany Węgiel.

Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019

Jak się okazuje, zdaniem internautów, Wiktoria Gabor ma ogromne szanse na odniesienie takiego sukcesu w konkursie, jak Roksana Węgiel w zeszłym roku. Otóż, teledysk nakręcony do singla Anyone I Want To Be również cieszył się największym zainteresowaniem przed finałem Eurowizji Junior, osiągając wynik 1.5 miliona odsłon. Viki Gabor na ten moment ma ich niemalże dwa razy więcej! Fani konkursu są przekonani, że sukces teledysku ma spore przełożenie na głosy online. To właśnie głosy telewidzów zapewniły Roxie zwycięstwo w Mińsku. W tym roku, internauci ponownie mają możliwość wsparcia swoich faworytów. W artykule poniżej przypominamy instrukcję, jak możecie głosować na Viki.

Najnowsze