Viki Gabor - hit Superhero w wersji akustycznej. Wykonanie wywołuje ciarki na całym ciele!

2019-11-09 15:15 MK
Viki Gabor wyrusza na podbój Wielkiej Brytanii! Będzie gościem specjalnym znanego zespołu!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Viki Gabor wyrusza na podbój Wielkiej Brytanii! Będzie gościem specjalnym znanego zespołu!

Viki Gabor to bez wątpienia jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia. Już niebawem, artystka zaprezentuje swój najnowszy singiel Superhero podczas wielkiej imprezy, jaką jest finał konkursu Eurowizja Junior 2019. W najnowszym wideo z jej udziałem, możemy usłyszeć jak ten hit brzmi w wersji akustycznej. Internauci są zachwyceni. Zobacz wideo na ESKA.pl.

Viki Gabor - wersja akustyczna singla Superhero podbiła serca tysięcy internautów. Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Wiktoria jest bardzo uzdolniona wokalnie. O jej talencie mogliśmy przekonać się w drugiej edycji popularnego formatu The Voice Kids, a już za moment przekona się o nim cała Europa. Artystka bowiem zwyciężyła w finałowym odcinku specjalnej edycji programu Szansa na Sukces, w którym główną nagrodą była możliwość reprezentowania naszego kraju w konkursie Eurowizja Junior 2019. Niedługo po wydaniu debiutanckiego singla Time, Viki Gabor mówiła dla ESKA.pl: - Gdybym mogła zaśpiewać na tej scenie, reprezentować naszą kochaną Polskę, byłabym bardzo szczęśliwa. Jakbym dostała taką propozycję, nie miałabym słów, pewnie bym się rozpłakała! Jak widać, marzenie Viki się spełniło! Już 24 listopada, 12-letnia wokalistka powalczy o zwycięstwo ze swoim hitem Superhero, za którego tekst odpowiadają Lanberry oraz Patryk Kumór, czyli autorzy zwycięskiej piosenki Roksany Węgiel sprzed roku - Anyone I Want To Be. W związku ze zbliżającym się wydarzeniem, Wiktoria Gabor intensywnie promuje swój singiel. Niedawno wzięła udział w skeczu Tymbarka, gdzie wykonała swój najnowszy hit w wersji akustycznej.

Superhero - wersja akustyczna

Przedstawiona w filmiku historia skupia się na szkolnym konkursie talentów, w którym udział biorą Viki Gabor i Adam Kubera oraz JDabrowsky i Kiślu. Aby zapewnić sobie w nim zwycięstwo, młoda wokalistka wykonuje eurowizyjny hit Superhero przy akompaniamencie jedynie gitary. Internauci są zachwyceni! - Ale Viki pięknie śpiewa!; Viki pięknie śpiewa, podziwiam jej talent i bardzo kibicuję na Eurowizji Junior - piszą. Posłuchajcie niezwykłej wersji Superhero poniżej. Wiktoria zaczyna śpiewać w 3:03 minucie.

Najnowsze