Video Music Awards 2014: kto wystąpi? Wiemy, czyj występ otworzy galę VMA 2014! [VIDEO]

2014-07-13 11:37

Coraz pełniej poznajemy odpowiedź na pytanie, kto wystąpi na Video Music Awards 2014. Na ESKA.pl znajdziecie nową porcję informacji o tym, kto zaśpiewa na gali VMA 2014. Nowe gwiazdy Video Music Awards 2014 to gwarancja gorących występów na ceremonii wręczenia nagród dla najlepszych teledysków ostatnich miesięcy! O kim mowa?

Chcecie wiedzieć, kto wystąpi na Video Music Awards 2014? Organizatorzy gali VMA 2014 coraz pełniej odpowiadają na pytanie, kto zaśpiewa na MTV Video Music Awards 2014. Nowe gwiazdy VMA 2014 to Usher i 5 Seconds Of Summer. Pierwszy z nich otworzy całą imprezę swoim wielkim show najprawdopodobniej z nową piosenką She Came To Give To You i w ten sposób zaliczy kolejny koncert na VMA w swojej karierze.

Kawałek She Came To Give To You to duet Ushera z Nicki Minaj. Są więc szanse, że raperka dołączy do wokalisty na scenie. Może szykuje występ-niespodziankę?

Jeśli chodzi o 5 Seconds Of Summer, to będzie ich debiut na gali VMA. Wszystko wskazuje na to, że na ceremonii wręczenia nagród dla najlepszych teledysków zaprezentują na żywo utwór Amnesia.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?


Video Music Awards 2014 już 24 sierpnia w Inglewood w Kalifornii. Występy na VMA 2014 zasilą także potwierdzeni jako pierwsi Ariana Grande i Zedd.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze