Urszula hucznie obchodziła jubileusz! [GALERIA]

2018-12-11 15:00
Urszula - huczny jubileusz z gwiazdami! [GALERIA]
Autor: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta Jubileusz Urszuli - koncert i gwiazdy

To był wyjątkowy jubileusz jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Urszula świętowała 35-lecie pracy artystycznej w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta w Warszawie! Na koncert Najlepsze 80-te przybyli uznani dziennikarze muzyczni, artyści i przyjaciele wokalistki.

Urszula to jedna z najpopularniejszych gwiazd w historii polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie niezliczone przeboje, a wśród nich: Na Sen, Dziś już wiem, Dmuchawce, latawce, wiatr, Konik na biegunach, Totalna Hipnoza, Szał sezonowej mody, „Malinowy król” i wiele innych. W rok 2018 wkroczyła świętując jubileusz 35-lecia działalności artystycznej. Zakończyła go niezwykłym koncertem trasy "Najlepsze 80-te” zorganizowanym w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta w Warszawie.

Urszula - koncert jubileuszowy

Podczas show przenieśliśmy się w szalone lata 80- te. Ejtisowe brzmienia zawładnęły sceną w trwającym ponad 2 godziny koncercie! W czasie wydarzenia prowadzonego przez Marka Sierockiego wystąpili goście specjalni - Wanda Kwietniewska (Wanda i Banda) oraz Paweł Stasiak (Papa D.). Oprócz znanych i lubianych utworów Urszuli usłyszeliśmy również takie hity jak: Hi Fi, Nie będę Julią, czy Gdzie jest Ola, na ten wieczór specjalnie zmienione przez Pawła Stasiaka na wersję Gdzie jest Ula.

Koncerty 2019 - kto wystąpi w Polsce? Gwiazdy, daty, miejsca

Koncertowemu szaleństwu dały się również ponieść inne gwiazdy i przyjaciele Urszuli. Wśród nich znaleźli się: Agata Młynarska, Agnieszka Rylik, Kasia Szklarczyk (zwyciężczyni ostatniej edycji Top Model), Eliza Gwiazda, Ewa Kuklińska, Marta Tomczak, Patrycja Wieja, Andrzej Pągowski, Krzysztof Kiersznowski, Mariusz Wawrzyńczyk, Ryszard Rembiszewski i inni.

Kilkuset fanów bawiło się w prawdziwie rock'n'rollowym klimacie, a gdy na scenę wjechał ogromny tort odśpiewało sto lat jubilatce. Finałem był słynny Konik na biegunach zaśpiewany w niecodziennym składzie przez Urszulę, Wandę, Pawła i… Agatę Młynarską, która pełna emocji wbiegła na scenę!

(materiał prasowy Bee Music)

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze