Upały w Polsce jeszcze tylko przez chwilę?! Przed nami OCHŁODZENIE!

2022-07-04 12:44
Spacer nad morzem
Autor: Marek BAZAK/East News

Pogoda w Polsce stale się zmienia. Ostatnie dni przyniosły upały, która jak wynika z prognoz synoptyków, niebawem ustąpią. Eksperci pogodowi przestrzegają przez ochłodzeniem, które wielkimi krokami zbliża się do Polski. Kiedy czeka nas spadek temperatury? Czy upały jeszcze powrócą? Sprawdźcie długoterminową prognozę pogody na lipiec 2022.

Pogoda w Polsce - lipiec 2022 będzie jeszcze bardziej zaskakujący niż czerwiec? Wiele na to wskazuje! Ostatnie tygodnie przyniosły upragnione upały. Na termometrach w całej w Polsce wskaźniki pokazywały ponad 30 stopni, a popularne kąpieliska były oblegane przez stęsknionych za słońcem Polaków. Synoptycy nie mają jednak dobrych wieści. Jak wynika z najnowszych prognoz, po kilku dniach silnych upałów do Polski zawita ochłodzenie. Eksperci pogodowi nie mają wątpliwości, że kulminacja upałów jest już za nami, a termometry mogą pokazać nawet mniej niż 20 stopni! Czy to już oficjalnie koniec lata 2022, które było intensywne, ale krótkie? A może zapowiadane ochłodzenie jest krótkotrwałe i upały jeszcze powrócą? Poniżej przedstawiamy długoterminową prognozę pogody na lipiec 2022, która z pewnością zaskoczy niejedną osobę. Pamiętajcie, że do tego typu prognoz należy podchodzić z dystansem. Ostatnie dni pokazały, że pogoda uwielbia płatać figle.

Pogoda długoterminowa na lipiec i sierpień 2022. Wakacje najcieplejsze od lat!

Sonda
Lubisz kiedy jest upał?

Pogoda długoterminowa. Idzie ochłodzenie!

Jak wynika z najnowszych doniesień synoptyków, w tym tygodniu czeka nas ochłodzenie. Jeszcze przed weekendem zrobi się znacznie chłodniej. W Polsce temperatury nie będą przekraczać 23 stopni Celsjusza, a na północy kraju wskaźniki pokażą ich mniej niż 20. Wszystko wskazuje na to, że ochłodzenie nie będzie krótkotrwałe. Powrotu wysokich temperatur możemy spodziewać się dopiero... w drugiej połowie lipca. Wstępne ekspertyzy mówią jednak, że gdy lato powróci, to na całego.

Natsu o hejcie i aferze kamerkowej. To był moment przełomowy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze