Udawali napad na bank, zostali aresztowani. Za głupi prank grozi im więzienie!

2020-08-07 11:09 Patrycja Obarowska
Stokes
Autor: Emma McIntyre/Getty AFP/East News

Znani na cały świat youtuberzy w tarapatach! Czy przekroczyli granice smaku swoim ostatnim prankiem? Alex i Alan udawali napad na bank, po czym naprawdę zostali aresztowani! Więcej o nieudanym żarcie chłopaków na ESKA.pl!

Udawali napad na bank, zostali aresztowani! Dokładnie tak zakończył się jeden z pranków popularnych youtuberów bliźniaków Alexa i Alana, który może mieć bardzo poważne konsekwencje. Znani internetowi twórcy, którzy w serwisie YouTube mają niemalże 5 milionów subów, a na TikToku ponad 25 milionów obserwujących, wpadli na pomysł genialnego żartu, który w rezultacie nikogo nie rozbawił, wręcz przeciwnie. Alan i Alex Stokes postanowili udawać napad na bank, a następnie uwiecznić ten moment za pomocą kamery. Co ciekawe, nagranie nieudanego pranku wcale nie jest nowością na kanale chłopaków. Wyżej opisany dowcip został sfilmowany przez youtuberów w Kalifornii w 2019 roku w październiku, jednak odpowiedzialność za niedaną próbę pranku, będą ponosić teraz, mimo, że filmik został usunięty z sieci. Miało być śmiesznie, miało być zabawnie, jednak żarty się skończyły, ponieważ braciom grożą 4 lata więzienia.

Alan i Alex Stokes - 4 lata więzienia za prank

Bracia bliźniacy Stokes, którzy mają niezwykle popularną serię żartobliwych filmów na TikTok i YouTube, tym razem są w tarapatach! Za ich filmik, w którym udawali napad na bank mogą zostać skazani na 4 lata więzienia.

Najnowsze