Uczestnik Mam Talent zrzucił ubranie i zszokował jurorów. "Nie wiem, jakim cudem znów tu jesteś"

2022-08-11 17:08
Mam Talent Ameryka
Autor: Screen/YouTube/America's Got Talent Ben Lapidus zszokował jurorów i fanów swoim występem

Uczestnik amerykańskiego Mam Talent zszokował swoim oryginalnym występem. Udało mu się porwać publiczność, jednak większość jurorów czuła się zażenowana tym, co zaprezentował Ben Lapidus. Zobacz, co wyczyniał na scenie popularnego show!

Ben Lapidus po raz pierwszy wystąpił na scenie amerykańskiego Mam Talent w czerwcu 2022 podczas castingów 17. edycji programu. Mężczyzna wystąpił z piosenką "The Parmesan Cheese Song", co nie spotkało się z uznaniem jurorów. Cała czwórka wcisnęła czerwone przyciski, a muzyk przerwał śpiewanie. Reakcja publiczności była zaskakująca. Tłum domagał się kontynuowania występu, co też Ben uczynił. To wprawiło jury w osłupienie i ostatecznie przepuścili go do kolejnego etapu.

Ben Lapidus zażenował jury i zachwycił publiczność śpiewając o parmezanie

W półfinale, Ben Lapidus wykonał ten sam utwór, jednak przygotował coś specjalnego. Początek występu wyglądał identycznie, jak za pierwszym razem, jednak po pewnym czasie zdarł z siebie ubrania, a oczom jurorów i publiczności ukazał się w czarnej, skórzanej stylizacji. Mocno rockowe wykonanie porwało publiczność do wspólnej zabawy. Nawet jurorka Heidi Klum dała się ponieść emocjom, wyśpiewując słowa piosenki o słynnym włoskim serze - parmezanie. Ben, swój występ zakończył na stole jurorskim nagrodzony gromkimi brawami.

Simon Cowell, Howie Mandel i Sofia Vergara, podobnie jak za pierwszym razem, nie kryli zażenowania, a ich reakcje wskazywały na to, iż trudno było im zrozumieć żywą reakcję publiczności. 

Nigdy nie miałem problemu z tolerancją laktozy, ale on sprawił, że już go mam" - powiedział Howie Mandel.

Nie wiem, jakim cudem znów tu jesteś - dodała Sofia Vergara.

Trzeba przyznać, że był to bardzo energetyczny występ, jednak czy godny takiego zachwytu? Oceńcie sami.

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze