Luna

i

Autor: AKPA

TYLKO U NAS

Tak Luna widzi swój występ na Eurowizji 2024! To będzie prawdziwe show

2024-02-19 16:24

Luna oficjalnie wygrała preselekcje i to ona będzie reprezentować nasz kraj na Eurowizji. Tuż po wydaniu singla "The Tower" piosenkarka odwiedziła eskowe studio, by opowiedzieć nieco więcej o jego tekście, a także o planach na swój występ w Malmo. Sprawdźcie, co nam wówczas zdradziła.

Co Luna pokaże na Eurowizji? To pytanie zadają sobie dzisiaj wszyscy. Artystka oficjalnie została wybrana reprezentantką Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2024 ze swoim utworem "The Tower". O tym, że to właśnie Luna będzie reprezentować nasz kraj, zadecydowała 5-osobowa komisja, a artystka uplasowała się na szczycie z 34 punktami - o 1 więcej od typowanej na zwyciężczynię preselekcji Justyny Steczkowskiej. Tuż po wydaniu singla "The Tower", który wybrzmi na eurowizyjnej scenie już w maju, Luna odwiedziła studio ESKA.pl i przedstawiła swoje wizje dotyczące występu. Artystka doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak ważny na Eurowizji jest staging. Jej pomysły dają nadzieję na świetnie zrealizowane show, które nie pozostawi Europejczyków obojętnymi.

Luna reprezentantką Polski na Eurowizji 2024. Tak brzmi "The Tower" żywo!

Luna jedzie na Eurowizję! Tak zareagowała na wygraną (TYLKO U NAS)

Luna - występ na Eurowizji 

Luna śniła o tym dniu od dawna. Jej marzenie w końcu się spełni - już w maju piosenkarka wystąpi na eurowizyjnej scenie. Dla 24-letniej artystki równie ważne, co wokal, jest show. Tylko u nas Luna podzieliła się swoimi wizjami.

Mam dużo pomysłów, ale też nie za dużo chciałabym zdradzać, bo nie wiem, ile uda mi się zrealizować na tej scenie. Chciałabym mieć np. płonącą suknię, tak jak w "Igrzyskach śmierci". Tam jest taka scena, gdzie główna bohaterka się obraca, a jej biała suknia zaczyna cała płonąć. Taki jest mój cel - żeby oczy i serca wszystkich spłonęły od tego występu. Bardzo bym chciała, żeby mój występ eurowizyjny był takim performancem, show na najwyższym poziomie. Mogę zapewnić, że jeśli byłoby mi dane reprezentować Polskę na Eurowizji, to bym dała z siebie 100% i przyłożyła do stworzenia uczty dla wszystkich zmysłów. (...) Raczej bym nie przekładała tych szachów - wyznała nam w styczniu.

Brzmi obiecująco?