Twórcy hitu Skibidi w Polsce! Koncert Little Big 2019 - data, miejsce, bilety

2018-11-28 13:30
skibidi
Autor: YouTube/ Little Big

LITTLE BIG i ich wielki hit Skibidi usłyszymy już niebawem na żywo! Co wiemy o nadchodzącym koncercie grupy? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl

Lubicie energetyczną muzykę, która potrafi nie tylko porwać do tańca, ale i bawić? Już niebawem będziecie mieć ku temu okazję! Do Polski na jedyny koncert w 2019 roku przyjeżdża po rocznej przerwie zespół Little Big! Grupa stworzyła wielki hit Skibidi, który z pewnością będziecie mogli usłyszeć na żywo. Wszystko, co musicie wiedzieć o wydarzeniu, zebraliśmy dla was w jednym miejscu.

Little Big w Polsce 2019 - bilety

Bilety można nabyć na stronie biletomat.pl. Ceny biletów zaczynają się już od 85 złotych! Bilety możemy kupić w formacie eTicket, smsTicket, biletu tradycyjnego lub kolekcjonerskiego.

Little Big w Polsce - data i miejsce

Jedyny koncert Little Big w Polsce odbędzie się 16 kwietnia w Warszawie w klubie Progresja! Aktualnie bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze