Twoja Twarz Challenge - wyzwanie dla fanów programu podbija sieć! O co chodzi?

2020-04-02 14:01 MK
Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14.03.2020
Autor: M. Zawada Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14.03.2020

Marzyliście o tym, by poczuć się jak gwiazdy hitowego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo? By tak jak oni wcielić się w rolę najpopularniejszych na świecie i w naszym kraju artystów muzycznych? Teraz jest to możliwe! Producenci show ogłosili Twoja Twarz Challenge, w którym można wygrać nagrody dla prawdziwych fanów formatu, jak również pomóc! O szczegółach akcji na ESKA.pl.

Twoja Twarz Challenge to zabawa, której nie mogą przegapić najwięksi fani popularnego programu telewizyjnego. Od 2014 roku, kiedy to show zadebiutowało na antenie Polsatu, cieszy się ogromną popularnością. Widzowie z zapartym tchem śledzą przygotowania, a następnie występy swoich ulubionych gwiazd. Niektóre z zaprezentowanych metamorfoz są naprawdę spektakularne! Wystarczy wspomnieć chociażby Filipa Lato jako Czesława Niemena, Marię Tyszkiewicz jako Dodę czy też Natalię Szroeder, która bezbłędnie wcieliła się w rolę Whitney Houston.

Niestety, wskutek pandemii koronawirusa, telewizja Polsat podjęła decyzję o zaprzestaniu emisji trzynastej edycji wyjątkowego show. Twoja Twarz Brzmi Znajomo powróci na antenę dopiero jesienią 2020 roku. Producenci postanowili jednak uprzyjemnić swoim fanom czas oczekiwania, a także zachęcić ich do wspólnej zabawy, dzięki której będą oni mogli poczuć się jak bohaterowie ich ulubionej produkcji telewizyjnej. Na Facebooku programu ogłoszony został Twoja Twarz Challenge, w który do wygrania są naprawdę cenne nagrody.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Filip Gurłacz w przeboju „Mama ostrzegała”. Jest świetny!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Twoja Twarz Challenge - o co chodzi?

Teraz, by poczuć się jak uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo, nie musicie na ani sekundę wychodzić z domu! zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w challenge'u, z profilu TTBZ na Facebooku należy pobrać któryś z podkładów, wybrać własny, a może nawet zaśpiewać a capella. Następnie - ucharakteryzować się na wykonawcę tego hitu, nagrać wideo ze swoim występem i wysłać przez Messengera. Producenci wybiorą najlepsze, które zostaną opublikowane na oficjalnym fanpejdżu. Za pośrednictwem lajków, to internauci będą głosować na najlepsze wykonania. Jury wybierze później jedno z nich. Nagrodą główną jest tytuł Cyfrowej Twojej Twarzy, jak również udział w nagraniach kolejnych odcinków i możliwość zajrzenia za kulisy.

Internauci będą mogli również wspomóc służbę zdrowia w walce z Covid-19 poprzez wsparcie finansowe specjalnej zbiórki organizowanej na fanpage’u programu.

Najnowsze