Twoja Twarz Challenge - internauci zachwyceni metamorfozą uczestniczki. Najlepsza przemiana w TTBZ?

2020-04-23 15:35
Wszyscy uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7.03.2020
Autor: M. Zawada Wszyscy uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7.03.2020

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z tych programów, które mimo upływu lat, wciąż cieszą się wielką popularnością wśród telewidzów. Dzięki akcji, jaką zorganizowali producenci show, jego fani mogą poczuć się jak bohaterowie poszczególnych odcinków. Charakteryzacja jednej z widzów zachwyciła internautów. Zobaczcie ją na ESKA.pl.

Twoja Twarz Challenge trwa w najlepsze. W zabawę, o której za pośrednictwem Facebooka poinformowali producenci programu, zaangażowało się już kilkudziesięciu najwierniejszych fanów. Show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zadebiutowało na antenie Polsatu w 2014 roku i od tamtej pory cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem telewidzów. Od marca, mogli oni oglądać trzynastą edycję. Ze względu na pandemię koronawirusa, podjęto jednak decyzję, by zawiesić realizację przebojowego programu przynajmniej do jesieni.

Producenci TTBZ nie zapomnieli o wiernych fanach telewizyjnego show. Ogłosili zabawę, dzięki której, każdy może poczuć sie jak uczestnik programu. Twoja Twarz Challenge to akcja, w której do wygrania jest zagwarantowane miejsce na widowni, wycieczka po kulisach w towarzystwie Adama Strycharczuka oraz tytuł Cyfrowej Twojej Twarzy. Jedyne, co trzeba zrobić, to wykazać się kreatywnością, jak pani Anna, której charakteryzacja zaskoczyła wszystkich internautów. Wideo wygenerowało już ponad siedem tysięcy polubień!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Filip Gurłacz - "Mama ostrzegała"

Twoja Twarz Challenge - Anna Jantar

Jak się okazuje, uczestnicy Twoja Twarz Challenge w żadnym stopniu nie odstępują od uczestników programu, za których metamorfozy odpowiadają profesjonaliści. Jedna z widzów wysłała do organizatorów zgłoszenie, w którym naśladuje legendarną polską wokalistkę Annę Jantar. W pierwszej chwili, rzeczywiście można odnieść wrażenie, jakby się oglądało archiwalne wideo. Internauci nie kryją zachwytu!

- Brawo, brawo, brawo! Wszystko super: wygląd, kreacja aktorska, głos, interpretacja! Najlepsze wykonanie Anny Jantar w całej historii TTBZ. Wszędzie miałam ciary, jak mawia Kacper Kuszewski. Gratulacje - piszą w komentarzach.

Czy to właśnie pani Anna wygra? O tym zadecydują jurorzy oraz wy - internauci.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze