Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Katarzyna Łaska w repertuarze operowym!

2021-10-29 11:48
Katarzyna Łaska
Autor: wbf Katarzyna Łaska

Wylosowane przez uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo postaci potrafią zaskoczyć. Tak zdecydowanie było w przypadku Katarzyny Łaski. Kolejną gwiazdą, w którą się wciela jest słynna śpiewaczka Montserrat Caballé. Oznacza to, że usłyszymy Kasię w repertuarze operowym!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Katarzyna Łaska jako Montserrat Caballé to wyjątkowy występ! Muzyczne show Polsatu trwa w najlepsze. Widzowie TTBZ są świadkami spektakularnych metamorfoz. W tej edycji programu za stołem jurorskim zasiedli: Katarzyna Skrzynecka, Gromee, Michał Wiśniewski oraz Małgorzata Walewska. Jedną z uczestniczek show jest Katarzyna Łaska znana m.in. z głównej roli w musicalu Miss Saigon czy polskiej wersji piosenki Let It Go – Mam tę moc. W ósmym odcinku TTBZ artystka staje przed bardzo trudnym zadaniem – wciela się w Montserrat Caballé. Śpiewaczka operowa obdarzona była unikatowym głosem. Ze względu na swoje umiejętności wokalne nazywana była ‘la superba’. Jesteście ciekawi efektów charakteryzacji oraz tego, co Kasia zdradziła przed występem? Czytajcie dalej!

Dominika Gwit w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? “Mam trudną sylwetkę”

Chris Cugowski jako Damiano David z Maneskin. Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo – Katarzyna łaska jako Montserrat Caballé

Ósmy odcinek nieprzeciętnego show telewizji Polsat zapowiada się naprawdę ciekawie. Fani formatu zastanawiają się jak Kasia Łaska wypadnie w tym wymagającym repertuarze. Artystka podzieliła się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych przed emisją programu:

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo miałam wiele wyzwań, ale wcielenie się w Montserrat Caballé było dla mnie najtrudniejsze ze wszystkich. Nigdy publicznie nie śpiewałam klasyki i obecność Małgorzaty Walewskiej w jury sprawiła, że trema sięgnęła zenitu. Jak sobie poradziłam z arcytrudnym materiałem oraz jak zareagowała Pani Walewska? Zobaczycie i usłyszycie to wszystko w piątek o 20:05 na Polsacie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze