Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Karolina Pisarek zaskoczy widzów. Wystąpi jako Young Leosia!

2022-05-06 17:19
Karolina Pisarek jako Young Leosia
Autor: Polsat Karolina Pisarek jako Young Leosia w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Karolina Pisarek zachwyci widzów programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Choć początkowo wiele osób nie wierzyło, że modelka może sobie poradzić z muzycznymi wyznaniami, ona udowadnia, że daje radę. Jej metamorfoza w kolejnym odcinku będzie niezapomniana. Wystąpi jako raperka Young Leosia! To trzeba zobaczyć.

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo Karolina Pisarek wystąpi jako Young Leosia czyli najbardziej popularna raperka młodego pokolenia. „Wyrapuje” piosenkę „Szklanki” i całe studio wprowadzi w iście imprezowy nastrój. – Przede wszystkim, widziałam jak wspaniale się bawiłaś, my też się bawiliśmy świetnie! Dziękujemy Ci za ten hiphopowy lans! – powiedziała Małgorzata Walewska. – Wyszło to świetnie, miałaś w tym dużo swojej naturalnej młodzieńczej energii, takiej jaką ma Young Leosia – dodała Katarzyna Skrzynecka. Fragment występu modelki można zobaczyć niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - kiedy kolejna edycja show?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Karolina Pisarek jako Young Leosia

Karolina Pisarek jako Young Leosia - kiedy oglądać?

Karolina Pisarek zachwyci widzów w najnowszym odcinku nowej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kiedy i o której będzie można go obejrzeć? Emisja już w piątek 6.04.2022 o godzinie 20:00, jak zawsze na antenie stacji telewizyjnej Polsat. Odcinek zostanie również zamieszczony w serwisie Polsat GO.

Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze