Twenty One Pilots w Polsce 2020! Koncert spełnieniem marzeń fanów! [BILETY, DATA, MIEJSCE]

2019-11-26 11:13 RW
Twenty One Pilots w Polsce 2020! Koncert spełnieniem marzeń fanów! [BILETY, DATA, MIEJSCE]
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Twenty One Pilots w Polsce 2020! Koncert spełnieniem marzeń fanów! [BILETY, DATA, MIEJSCE]

twenty one pilots powraca do Polski! Amerykańska formacja po raz kolejny rozgrzeje publiczność w naszym kraju! Gdzie, kiedy i po ile kupić bilety? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Twenty One Pilots w Polsce 2020! Gdzie i kiedy wystąpi wyjątkowa formacja? Po ile kupić bilety na koncert twenty one pilots? Podpowiadamy, z myślą o wszystkich fanach, którzy już się nie mogą doczekać ich występu. Zespół, który odnosił duże sukcesy za sprawą singli: Heathens, Ride czy Stressed Out pojawi się, jako jeden z headlinerów Open'er Festival w Gdyni. twenty one pilots na scenie pojawi się 2 lipca 2020. 

twenty one pilots - bilety na Open'er Festival 2020

Bilety na Open'er 2020 dostępne są na oficjalnej stronie internetowej. Rozpiskę serwujemy poniżej:

Bilet jednodniowy - 299 złotych
Karnet 4 dni - 539 złotych
Karnet 4 dni + pole namiotowe - 639 złotych
Karnet Weekendowy (piątek, sobota) - 419 złotych
Karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe - 489 złotych

Muzyka Twenty One Pilots, jak sami twierdzą, jest nie do określenia. Josh i Tyler łączą ze sobą parę gatunków: pop, indie, punk, rock, rap. Znani są z niesamowicie energetycznych występów, mając opinię jednego z najlepszych zespołów koncertowych na świecie. 

Płyta ostatnia płyta Trench jest następczynią kapitalnej Blurryface, która wspięła się na szczyt Billboardu i pokryła się w USA potrójną platyną. Z niej pochodzą singlowe przeboje Tear In My Heart, Ride oraz siedmiokrotnie platynowy Stressed Out. Teledysk do ostatniej z piosenek obejrzano na YouTube ponad 1,4 mld razy! Za utwór Stressed Out Tyler i Josh odebrali w 2017 roku nagrodę Grammy.

Najnowsze