Twenty One Pilots przerwali koncert w Rosji z powodu alarmu bombowego

2016-10-23 16:19
Twenty One Pilots przerwali koncert w Rosji z powodu alarmu bombowego
Autor: fot. Bulls Twenty One Pilots przerwali koncert w Rosji z powodu alarmu bombowego

Rosyjska policja przerwała koncert Twenty One Pilots w Moskwie z powodu alarmu bombowego. Co dalej z europejską trasą koncertową i występem w Polsce?  

Twenty One Pilots zmuszeni byli przerwać swój koncert w Moskwie tuż po tym jak rosyjska policja dowiedziała się o zagrożeniu terrorystycznym, która na szczęście okazało się fałszywe. Informacja na ten temat pojawiła na oficjalnym profilu duetu na Twitterze.

- Moskwo, to było naprawdę niezwykłe show. Policja skróciła nasz występ o kilka piosenek z powodu alarmu bombowego. Jesteśmy bezpieczni. Bądźcie bezpieczni - można było przeczytać w usuniętym już poście. Po tym jak niepokojący tweet został skasowany, Tyler Joseph udostępnił inną wiadomość: - Josh i ja nie możemy uwierzyć w to, że dane nam jest grać naszą muzykę w Rosji. Tacy dumni. Moskwa była niesamowita. Jutro Sankt Petersburg - napisał wokalista.

Fałszywy alarm bombowy na koncercie Twenty One Pilots w Moskwie

Występ w Moskwie był pierwszym koncertem Twenty One Pilots w Rosji i zarazem pierwszym przystankiem na rozpoczętej właśnie europejskiej części trasy Emotional Roadshow World Tour. Fani nie powinni mieć powodów do zmartwień, bo wygląda na to, że pozostałe występy, w tym wyczekiwany koncert Twenty One Pilots w Polsce, odbędą się zgodnie z planem.

>> Twenty One Pilots w Polsce 2016 - akcje na koncert w Warszawie

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze