Troye Sivan i Ariana Grande tańczą w Dance To This. Imprezowy hymn dla nieśmiałych!

2018-07-20 16:47
Troye Sivan i Ariana Grande tańczą w Dance To This. Imprezowy hymn dla nieśmiałych!
Autor: fot. materiał prasowy Universal Music Polska

Dance To This to wspólna piosenka Troye'a Sivana i Ariany Grande! Teledysk do wspólnego singla gwiazd - zobaczycie na ESKA.pl

Troye Sivan zaprezentował oficjalny teledysk do singla Dance To This. Zarówno w utworze, jak i w klipie pojawia się Ariana Grande. Piosenka jest zapowiedzią nowego albumu Sivana, Bloom. Reżyserią obrazka zajął się współpracownik magazynu Vogue, Bardia Zeinali, odpowiedzialny także za klip do Bloom.

Troye Sivan i Ariana Grande - teledysk Dance To This

Dance To This po premierze trafiło na pierwsze miejsce iTunes w 21 krajach oraz zostało #1 światowym trendem na Twitterze. Tylko w ciągu dwóch dni od premiery utwór zdobył pięć milionów streamów w serwisach cyfrowych, a teraz ma ich ponad 50. Dziennikarze magazynu Idolator zachwycali się kawałkiem, pisząc o refrenie, który zostawia cię z niedosytem w najlepszym tego słowa znaczeniu, a SPIN określił utwór jako imprezowy hymn dla introwertyków, którzy widzieli już każdy rodzaj imprezy.

Troye Sivan - płyta Bloom

Bloom, najnowsza płyta Troye Sivana, ukaże się 31 sierpnia. Wydawnictwo promują utwory Dance To This, Bloom oraz My My My!. Ten ostatni został okrzyknięty przez USA Today oraz Billboard jednym z najlepszych singli, jakie ukazały się w 2018 roku.

Debiutancki album Troye Blue Neighbourhood (2015) trafiło na szczyt iTunes w 66 krajach. Sprzedano ponad 2,5 mln egzemplarzy płyty na całym świecie. Singiel Youth” znalazł się na 1. miejscu Billboard’s Hot Club Play, a w Stanach zyskał status platyny. Troye trafił na okładki Rolling Stone, Out, V Magazine i The New York Times. Jest laureatem Billboard Music Awards i dwóch nagród GLAAD Media.

Najnowsze