Tribbs

i

Autor: materiały prasowe

Tribbs powraca! Tym razem bierze na warsztat wielki hit Dzieci wybiegły

2021-11-12 14:25

Tribbs prezentuje kolejny polski klasyczny utwór. Po Balu wszystkich świętych przyszedł czas na wielki hit Dzieci wybiegły. Jak ten kultowy utwór brzmi w wersji jednego z najzdolniejszych polskich producentów muzycznych?

Tribbs prezentuje kolejny polski klasyczny utwór. Znany również jako Mikołaj Trybulec - producent muzyczny z Polski zaprezentować klasykę polskiej muzyki popowej w nowoczesnej odsłonie. Chce zaprezentować młodym odbiorcom utwory i piękne, uniwersalne teksty, których w obecnych czasach coraz mniej. Dzięki temu utwory dostają nowe życie, a tematy poruszane w tekstach dają się poznać na nowo. Po Balu wszystkich świętych Budki Suflera wziął na warsztat Dzieci Wybiegły Elektrycznych Gitar. Cover utrzymany jest w stylistyce slap-house na wzór zachodniego trendu, który odświeża znane piosenki i wkłada je w szaty stylistyczne klubowej muzyki 2021 roku. Nie możecie tego przegapić!

Kim jest Tribbs?

Tribbs, mimo młodego wieku, ma za sobą już wiele polskich i międzynarodowych kooperacji. W Polsce produkował utwory m.in. dla Ewy Farnej, Eweliny Lisowskiej, Margaret, Viki Gabor, Roksany Węgiel czy Sound'n'Grace. Jest współautorem utworów dla Olivera Heldensa, Duncana Laurence'a (zwycięzcy Eurowizji 2019) oraz wielu propozycji eurowizyjnych (Czechy 2019, Hiszpania 2020, Austria 2021). Pół roku temu wypuścił singiel z Laidback Lukiem - autorem wielkiego hitu Show Me Love. Ich piosenka Whistle osiągnęła na Spotify 11 milionów, a sam Tribbs w tej chwili ma 2 miliony miesięcznych słuchaczy na Spotify, plasując się na 3. miejscu w Polsce pod względem słuchalności na Spotify. Niedawno również podjął współpracę z raperem Smolastym (razem z Francis, Pedro), a ich utwór Duże oczy osiągnął 20 milionów wyświetleń na platformie Youtube.

Miley Cyrus to królowa coverów