Top of The Top Sopot Festival 2019 PROGRAM - kto wystąpi 13.08.2019?

2019-08-13 20:41 A.D.
 TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL 2019
Autor: Materiały prasowe

W dniach 13-16 sierpnia kultowa Opera Leśna w Sopocie rozbłyśnie blaskiem największych gwiazd polskiej i światowej muzyki. Na scenie zobaczymy ponad 60 artystów, w tym 13 z zagranicy! Festiwal rozpocznie się 13 sierpnia koncertem FOREVER YOUNG, czyli nieśmiertelnymi i wiecznie młodymi przebojami. Kogo zobaczymy na scenie?

Polskie i zagraniczne gwiazdy przypomną utwory, które niepodzielnie królowały na listach przebojów 30, 20 i 10 lat temu. Prowadzony przez Grażynę Torbicką i Oliviera Janiaka wieczór otworzy występ Bonnie Tyler, obchodzącej w tym roku 50-lecie pracy artystycznej. Pierwsze trzy dni imprezy będą relacjonowane na żywo w TVN, a czwarty dzień dedykowany młodym artystom i ich fanom będzie można zobaczyć w serwisie player.pl. Gościem specjalnym festiwalu będzie Bonnie Tyler - ikona światowej muzyki pop i właścicielka jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów wszech czasów.

Zobacz też: Top of The Top Sopot Festival 2019 - PROGRAM. Kto wystąpi podczas wydarzenia?

Top of The Top Sopot Festival 2019: kto wystąpi 13.08.2019?

We wspaniałym klimacie złotych lat 80-tych utrzymają nas: John Parr – brytyjski gitarzysta i wokalista - wykonawca utworu „St Elmo's Fire” z 1985 roku – jednego z największych hitów dekady, kanadyjski zespół Glass Tiger z nieśmiertelnymi przebojami „Don’t Forget Me” i „Someday” oraz Katrina (Ex Katrina & The Waves) z hitem „Walking on Sunshine”.

Nieco późniejsze wspomnienia przywoła amerykańska wokalistka Jennifer Paige, której wspaniały singiel „Crush” święcił w 1998 roku wielkie triumfy na całym świecie sprzedając się w 11 milionach kopii i będąc absolutnym numerem jeden pod względem wielkości sprzedaży w 16 krajach. Największe polskie przeboje ostatnich dekad przypomną: Agnieszka Chylińska, Perfect, Anita Lipnicka, Lombard, Felicjan Andrzejczak, Sztywny Pal Azji, Acid Drinkers, Sebastian Riedel & Cree i Kombi.

Najnowsze