Tomorrowland 2018 - STREAM ONLINE 20-22.07. Gdzie i o której oglądać za darmo?

2018-07-20 9:33
Tomorrowland 2018 - STREAM ONLINE 20-22.07. Gdzie i o której oglądać za darmo?
Autor: fot. ISOPIX/EAST NEWS

Tomorrowland 2018 w weekend 20, 21 i 22 lipca zobaczycie w internecie! Gdzie transmisja za darmo? Link do streamu i dokładną rozpiskę podrzucamy na ESKA.pl

Tomorrowland 2018 - stream online, czyli w internecie powinniście znaleźć bez większego problemu. Linkiem do legalnej transmisji szczególnie zainteresują się osoby, które chcą posłuchać setów największych gwiazd muzyki elektronicznej m.in. Armina van Buurena, Hardwella czy Martina Garrixa. Festiwal w Krainie Jutro to również świetna okazja, by poznać nowości muzyczne. Co roku czołowi artyści na scenie Tomorrowland prezentują swoje nagrania zupełnie przedpremierowo! 

Tomorrowland 2018 - LINE-UP. Kto zagra w dwa weekendy na festiwalu?

Tomorrowland 2018 - online, stream za darmo

Gdzie i oglądać Tomorrowland 2018 online za darmo? Stream z trzech dni wyjątkowej imprezy udostępniony będzie tradycyjnie na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia, czyli https://www.tomorrowland.com/en/festival/welcome. Obraz zobaczycie na czterech kanałach - rozpiska poniżej.

Transmisja Tomorrowland 2018 online dostępna także na Twitterze i Instagramie w formie zdjęć i filmów prosto z Boom w Belgii. Każdy, kto odpali transmisję prosto z Krainy Jutra będzie mógł posłuchać seta ulubionego didżeja/producenta lub po prostu poczuć niesamowity klimat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze