To wcale nie była najgorsza bitwa w historii The Voice? O tym występie też mówili wszyscy!

2021-10-18 17:29
Edyta Górniak w The Voice of Poland
Autor: YouTube/The Voice of Poland

Nie milkną echa po ostatniej wypowiedzi Justyny Steczkowskiej. Gwiazda skrytykowała poziom, jaki zaprezentowali uczestnicy The Voice of Poland, a internauci winą obarczyli ich trenerkę Sylwię Grzeszczak. W sieci pojawiły się komentarze porównujące nieudany występ do tego, jaki miał miejsce w 6. edycji show. To była najgorsza bitwa w historii?

The Voice of Poland - bitwa, jaką stoczyli podopieczni Sylwii Grzeszczak, wywołała wiele kontrowersji. Daniel Hawes i Izabela Bilińska pojawili się na scenie, by wspólnie zaśpiewać utwór Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał w wersji Kamila Bednarka. Już pierwsze sekundy pokazały, że uczestnicy talent show nie odnajdują się w tym repertuarze, co w mocnych słowach podsumowała Justyna Steczkowska. Wokalistka skrytykowała duet, a internauci podzielili jej zdanie. Na Facebooku The Voice of Poland pojawiło się mnóstwo komentarzy, za pośrednictwem których fani formatu przyznali rację Justynie Steczkowskiej, a za niepowodzenie Daniela i Izabeli obwinili ich trenerkę. Widzowie The Voice of Poland zarzucili Sylwii Grzeszczak, że nie przygotowała swoich podopiecznych, przez co mocno odstawali poziomem od uczestników reprezentujących pozostałe drużyny. Niefortunna bitwa stała się też podstawą do przypomnienia innego, równie nieudanego występu. Mowa o bitwie, jaką stoczyły Ana Andrzejewska i Sara Girgis - uczestniczki 6. edycji Voice'a.

The Voice of Poland - najgorsza bitwa w historii?

To miał być pojedynek wokalnych gigantów, a skończyło się porażką. Tego występu Ana Andrzejewska i Sara Girgis z pewnością nie zapomną do końca życia. Reprezentujące drużynę Edyty Górniak wokalistki nie udźwignęły hitu Sarsy Naucz mnie. Ana już na początku zapomniała tekstu, a Sara starała się za wszelką cenę pokazać, co potrafi, nie trafiając przy tym w czyste dźwięki. Dziewczynom dane zostały jednak jeszcze kolejne szanse. Ana pozostała w drużynie Edyty, natomiast Sara trafiła do Tomsona i Barona. I mimo że minęło już ponad 6 lat, wideo wciąż jest chętnie komentowane przez internautów, którzy czują się tak samo zażenowani, jak w 2015 roku. Czy to rzeczywiście była najgorsza bitwa w historii The Voice of Poland?

Justyna Steczkowska przesadziła? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze