Hity TikTok 2021 - te piosenki podbijają słynną aplikację muzyczną!

2021-05-08 11:39 Adrian Rybak
Justin Bieber - Peaches
Autor: Youtube.com/Justin Bieber (UMG)

TikTok to aktualnie jedna z najczęściej używanych aplikacji. Muzyczny portal społecznościowy wyznacza nowe trendy w muzyce. To właśnie temu portalowi sukces zawdzięczają takie gwiazdy jak Doja Cat czy Megan Thee Stallion. W 2021 kolejne piosenki stały się hitami dzięki viralowym trendom z TikToka. Oto kilka tytułów.

TikTok zapanował internetem. Jeszcze jakiś czas temu wiele osób nie miało odwagi tańczyć przed kamerą, czy wykonywać dziwnych zadań. Teraz to się zmieniło. Wielu internautów pracuje godzinami nad kilkusekundowymi filmikami i mają nadzieję, że odniosą sukces na TikToku. Każdemu nagraniu towarzyszy fragment muzyki. W ten sposób wiele piosenek stało się prawdziwymi hitami. Użytkownicy TikToka dodają wpadające w ucho piosenki do playlist na platformach streamingowych, czy szukają teledysków na YouTube. W taki sposób popularność zdobyli Megan Thee Stallion, Doja Cat czy ostatnio Kali Uchis. Dzięki tej aplikacji sukces w Stanach Zjednoczonych odniósł Duncan Laurence, zwycięzca ostatniej Eurowizji. Jakie piosenki odnoszą sukcesy na TikToku w 2021 roku? Przygotowaliśmy zestawienie z kwietnia.

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

TikTok - hity 2021. TOP 10 kwietnia

1. Doja Cat, SZA - Kiss Me More

2. Lil Nas X - MONTERO (Call Me By Your Name)

3. Giveon - Heartbreak Anniversary

4. ElyOtto - SugarCrash!

5. Lil Tjay, 6LACK - Calling My Phone

6. Mike Posner - Please Don't Go

7. Polo G - RAPSTAR

8. Doja Cat - Streets

9. The Kid LAROI - WITHOUT YOU

10. Riton, Nightcrawlers, Mufasa & Hypeman, Dopamine - Friday

TikTok - filmy, gdzie powstało, gdzie ściągnąć, musical.ly

TikTok to aplikacja polegająca na nagrywaniu krótkich filmów, przypominających teledyski. Została stworzona przez chińskie przedsiębiorstwo ByteDance we wrześniu 2016 roku. W 2017 TikTok przejął konkurencyjną aplikację musical.ly. Apka dostępna jest we wszystkich sklepach Androida i iOS. 

Najnowsze