The Weeknd - płyta After Hours to ALBUM ROKU?! W dniu premiery pobiła rekord!

2020-03-20 16:09 RW
The Weeknd - płyta After Hours to ALBUM ROKU?! W dniu premiery pobiła rekord!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy The Weeknd - płyta After Hours to ALBUM ROKU?! W dniu premiery pobiła rekord!

Nowy album The Weeknd - After Hours trafił do sklepów i serwisów cyfrowych. Wydawnictwo pobiło rekord Apple Music jeśli chodzi o liczbę pre-save'ów – było ich niemal milion! Single Blinding Light oraz Heartless otrzymały status platyny w USA jeszcze przed premierą płyty. Blinding Lights jest od 30 dni numerem jeden w światowych rankingach Spotify. Szczegóły najnowszego wydawnictwa artysty przybliżamy na ESKA.pl!

The Weeknd album After Hours m.in. w programach The Late Show With Stpehen Colbert czy Jimmy Kimmel Live, gdzie m.in. wykonał premierowo Scared To Live, jak również wystąpił w skeczu On the Couch. Heartless to czwarty numer 1 artysty na Billboard Hot 100, a Blinding Lights trafiło na szczyt Airplaya w wielu krajach - także w Polsce, od 30 dni jest również na szczycie Global Song w Spotify. W środę After Hours pobiło rekord pre-save’ów w Apple Music: było ich niemal milion! Wcześniej najlepszy wynik należał do Billie Eilish.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Weeknd - piosenka In Your Eyes

Przed premierą płyty The Weekend udostępnił także tytułowy utwór „After Hours” wraz z klipem, jak również ogłosił światową trasę koncertową. Artysta połączył siły z Postmates w serii The Recipt, w której można oglądać drogę od studia nagraniowego do planu klipu Blinding Lights. Zyski z produkcji będą przekazane na rzecz United Nations Foundation COVID-19 Solidarity Response Fund, które wspiera pracowników służby zdrowia, oddziałów intensywnej terapii oraz zespoły pracujące nad szczepionką.

The Weeknd - After Hours - tracklista

 1. Alone Again
 2. Too Late
 3. Hardest To Love
 4. Scared To Live
 5. Snowchild
 6. Escape From LA
 7. Heartless
 8. Faith
 9. Blinding Lights
 10. In Your Eyes
 11. Save Your Tears
 12. Repeat After Me (Interlude)
 13. After Hours
 14. Until I Bleed Out
Najnowsze