The Voice of Poland 2021 - Marek Piekarczyk trenerem! Wrócił po drugie zwycięstwo

i

Autor: WBF The Voice of Poland 2021 - Marek Piekarczyk trenerem! Wrócił po drugie zwycięstwo

The Voice of Poland 2021 - Marek Piekarczyk trenerem! Wrócił po drugie zwycięstwo

2021-08-06 9:30

Marek Piekarczyk trener The Voice of Poland 12! Po siedmiu edycjach przerwy, lider rockowej grupy TSA, ponownie będzie dzielić się doświadczeniem i da cenne lekcje młodym, początkującym wykonawcom, którzy mają ochotę podbić muzyczny rynek. Co powiedział Marek Piekarczyk? Czym dla niego jest udział w programie? Przekonajcie się sprawdzając jego wypowiedź już teraz.

The Voice of Poland 2021 - Marek Piekarczyk piąty raz na fotelu trenerskim w tym programie! 70-letni muzyk, legenda polskiej muzyki rockowej, pojawiał się w drugiej, trzeciej, czwartej i piątej edycji programu. Wygrał, w swoim trenerskim debiucie, szlifując głos Natalii Sikory. Marek Piekarczyk w ostatnim czasie był trenerem w The Voice Senior. Lider formacji TSA opowiedział o tym, jak podchodzi do programu. Dlaczego Marek Piekarczyk jest trenerem The Voice of Poland? Wytłumaczył poniżej.

The Voice of Poland 2021 - Marek Piekarczyk

Kiedyś The Voice of Poland było szansą, żebym mógł wyjść z cienia i dać się poznać zupełnie nowemu pokoleniu. Jednak szybko stał się dla mnie programem, w którym miałem szansę podziwiać determinację i wielką odwagę młodych ludzi walczących o swoje marzenia. Pierwsza edycja, w której wziąłem udział, była tajemnicą. Wszystko było nowe. Dziś wiele rzeczy się zmieniło ale wciąż fascynują mnie jego uczestnicy- to nowe głosy, nowe talenty i ciekawe osobowości, które będziemy mogli odkrywać 

- tłumaczy Marek Piekarczyk. Liczę na to, że mam jeszcze wyczucie żeby odkryć osobowość, która kryje się za wyjątkowym głosem. Uważam, że na polskiej scenie muzycznej wciąż brakuje wyjątkowych osobowości, których pojawienie się zapiera dech w piersiach. Takich, które się kocha, które być może bulwersują, ale wszyscy czekają na ich koncerty i płyty. Takich ludzi potrzebujemy i takich artystów chciałbym spotkać i pomóc im w ich zawodowej ścieżce - dodaje trener, którego widzowie doskonale pamiętają z drugiej, trzeciej, czwartej i piątej edycji The Voice of Poland oraz pierwszej edycji The Voice Senior.

The Voice of Poland 2021 - TRENERZY zaskoczeniem! Kto trenerem w Voice of Poland 12?

Krystian Ochman - zwycięzca The Voice of Poland 11. Tak wyglądała jego droga w programie!
Sonda
The Voice of Poland 12 - trenerzy zaskoczyli?